Byty » Byty okres Nové Zámky » Byty Nové Zámky » Nové Zámky 2 izbový byt »

Exkluzivne! Ponúkame na Predaj 2 Izbový tehlový byt priamo v centre mesta

Exkluzivne! Ponúkame na Predaj 2 Izbový tehlový byt priamo v centre mesta

Exkluzivne! Ponúkame na Predaj 2 Izbový tehlový byt priamo v centre mesta Exkluzivne! Ponúkame na Predaj 2 Izbový tehlový byt priamo v centre mesta Exkluzivne! Ponúkame na Predaj 2 Izbový tehlový byt priamo v centre mesta Exkluzivne! Ponúkame na Predaj 2 Izbový tehlový byt priamo v centre mesta Exkluzivne! Ponúkame na Predaj 2 Izbový tehlový byt priamo v centre mesta Exkluzivne! Ponúkame na Predaj 2 Izbový tehlový byt priamo v centre mesta Exkluzivne! Ponúkame na Predaj 2 Izbový tehlový byt priamo v centre mesta Exkluzivne! Ponúkame na Predaj 2 Izbový tehlový byt priamo v centre mesta Exkluzivne! Ponúkame na Predaj 2 Izbový tehlový byt priamo v centre mesta Exkluzivne! Ponúkame na Predaj 2 Izbový tehlový byt priamo v centre mesta Exkluzivne! Ponúkame na Predaj 2 Izbový tehlový byt priamo v centre mesta Exkluzivne! Ponúkame na Predaj 2 Izbový tehlový byt priamo v centre mesta Exkluzivne! Ponúkame na Predaj 2 Izbový tehlový byt priamo v centre mesta Exkluzivne! Ponúkame na Predaj 2 Izbový tehlový byt priamo v centre mesta Exkluzivne! Ponúkame na Predaj 2 Izbový tehlový byt priamo v centre mesta Exkluzivne! Ponúkame na Predaj 2 Izbový tehlový byt priamo v centre mesta Exkluzivne! Ponúkame na Predaj 2 Izbový tehlový byt priamo v centre mesta Exkluzivne! Ponúkame na Predaj 2 Izbový tehlový byt priamo v centre mesta Exkluzivne! Ponúkame na Predaj 2 Izbový tehlový byt priamo v centre mesta Exkluzivne! Ponúkame na Predaj 2 Izbový tehlový byt priamo v centre mesta Exkluzivne! Ponúkame na Predaj 2 Izbový tehlový byt priamo v centre mesta

110 000,00 EUR

Kategória: 2 izbový byt na predaj

Lokalita: Nové Zámky - Nové Zámky
(Nové Zámky 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 62 m2

Dátum aktualizácie: 17.10.2020

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne! Jedinečná ponuka,
Predstavujeme Vám, na Predaj..
Dvojizbový byt v centre mesta s výmerou 62m2 v tehlovej bytovke priamo v centre mesta. Byt je klimatizovaný, prešiel kompletnou rekonštrukciou tzn.
- murované jadro
- plastové okná
- nové kúrenie, kotol Buderus s termostatom
- nové elektrické rozvody, podlahy, v izbách sú osadené koberce, ktoré vnášajú do bytu luxus a zároveň pocit domova.
- vstavané skrine
- kuchynská linka na mieru, umývačka riadu, odsávač pár, plynový sporák, chladnička, mikrovlnná rúra, kávovar - kuchyňa s plnou výbavou
Byt sa predáva aj so zariadením ako môžete vidieť na fotkách. Zariadenie je úplne nové, taktiež aj všetky spotrebiče.
Byt bol navrhovaný dizajnérom. Kvitujem vkusné riešenie úložného priestoru, predsiene a hravosť farieb.
Tento byt Hľadá náročného majiteľa, ktorý ocení samotnú polohu bytu a vkus.
Dispozícia:
- predsieň s úložným priestorom, komora, vstavané skrine, kúpeľňa s vaňou, kuchyňa s jedálňou, obývacia časť a spálňa.
Výhody tejto Nadštandardnej nehnuteľnosti je poloha samotné centrum mesta, s parkovaním vo Dvore na diaľkové ovládanie a 10m2 murovaná pivnica.
V okolí sa nachádza všetka občianska vybavenosť, školy, škôlky, reštaurácie, úrady, obchody, park, plaváreň, sauna, kaviarničky.
Odporúčam dohodnúť si obhliadku. Cena nehnuteľnosti 110 000€.

Kristina Nagyová 0940 588 886

V prípade záujmu volajte realitnú maklérku Kristinu Nagyovú
t.č. 0940 588 886
Realitná kancelária Dobre Bývanie www.dobrebyvanie.net nagyova@dobrebyvanie.net

Sme s Vami od začiatku až do samého konca!
U nás máte kompletný realitný servis v cene, vrátane znaleckého posudku, prepis vlastníckeho práva, prepis energií a všetky starosti s kúpou radi preberieme za Vás.


Kontaktné informácie