Byty » Byty okres Bratislava IV » Byty Karlova Ves » Karlova Ves 3 izbový byt »

3-izbový byt s dvomi loggiami, prenájom, Janotova, Karlova Ves

3-izbový byt s dvomi loggiami, prenájom, Janotova, Karlova Ves

3-izbový byt s dvomi loggiami, prenájom, Janotova, Karlova Ves 3-izbový byt s dvomi loggiami, prenájom, Janotova, Karlova Ves 3-izbový byt s dvomi loggiami, prenájom, Janotova, Karlova Ves 3-izbový byt s dvomi loggiami, prenájom, Janotova, Karlova Ves 3-izbový byt s dvomi loggiami, prenájom, Janotova, Karlova Ves 3-izbový byt s dvomi loggiami, prenájom, Janotova, Karlova Ves 3-izbový byt s dvomi loggiami, prenájom, Janotova, Karlova Ves 3-izbový byt s dvomi loggiami, prenájom, Janotova, Karlova Ves 3-izbový byt s dvomi loggiami, prenájom, Janotova, Karlova Ves 3-izbový byt s dvomi loggiami, prenájom, Janotova, Karlova Ves 3-izbový byt s dvomi loggiami, prenájom, Janotova, Karlova Ves 3-izbový byt s dvomi loggiami, prenájom, Janotova, Karlova Ves 3-izbový byt s dvomi loggiami, prenájom, Janotova, Karlova Ves

650,00 EUR/mesiac

Kategória: 3 izbový byt na prenájom

Lokalita: Bratislava IV - Karlova Ves
(Karlova Ves 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 80 m2

Dátum aktualizácie: 29.10.2020

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Zenith Reality Vám ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt v pôvodnom stave na Janotovej ulici v Bratislave, časť Karlova Ves. Celková rozloha bytu predstavuje 80 m2 plus k bytu prislúchajú ešte 2 loggie, každá o veľkosti 4 m2. Byt sa nachádza na 2. poschodí v 4 poschodovom obytnom dome s výťahom. K bytu prislúcha pivnica. Parkovanie v okolí bytového domu je bezproblémové.

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, priechodnej obývačky so vstupom na otvorenú loggiu, izby, spálne, kuchyne so vstupom na presklenú loggiu, kúpeľne a samostatnej toalety. Byt sa prenajíma kompletne zariadený: zariadená kuchynská linka so spotrebičmi, rúra, plynový sporák, chladnička s mrazničkou, digestor, jedálenský stôl so stoličkami, gauč s dvomi kreslami a stolíkom v obývačke, obývačková stena, skrine a skrinky, gauč a posteľ v izbe.

Okolie bytového domu poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, v blízkosti sa nachádzajú obchody, Lidl, Tesco, Terno, reštaurácie, kaviarne, lekárne, banky, pošta, fitness, zastávka MHD s výbornou dostupnosťou do mesta.

Cena za prenájom bytu je 650,- €/mesiac vrátane energií.

Zodpovedný maklér: Martin Chromý, kontakt 0948 102 855, email: chromy@zenith-reality.sk

Text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Zenith-Reality s.r.o. © Copyright


Kontaktné informácie