Byty » Byty okres Košice III » Byty Košická Nová Ves » Košická Nová Ves 3 izbový byt »

Na predaj posledné 3i byty v projekte Zelená stráň

Na predaj posledné 3i byty v projekte Zelená stráň

Na predaj posledné 3i byty v projekte Zelená stráň Na predaj posledné 3i byty v projekte Zelená stráň Na predaj posledné 3i byty v projekte Zelená stráň Na predaj posledné 3i byty v projekte Zelená stráň Na predaj posledné 3i byty v projekte Zelená stráň Na predaj posledné 3i byty v projekte Zelená stráň Na predaj posledné 3i byty v projekte Zelená stráň Na predaj posledné 3i byty v projekte Zelená stráň Na predaj posledné 3i byty v projekte Zelená stráň Na predaj posledné 3i byty v projekte Zelená stráň Na predaj posledné 3i byty v projekte Zelená stráň

129 725,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Košice III - Košická Nová Ves
(Košická Nová Ves 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 70 m2

Dátum aktualizácie: 15.10.2020

Popis nehnuteľnosti

Rezervujte si svoj byt v 3. etape rezidenčného projektu Zelená stráň. Byty sú prakticky dispozične riešené a nachádzajú sa na 1. až 4. poschodí zatepleného tehlového bytového domu s orientáciou na Z alebo V.

Byt bude odovzdaný v štádiu holobyt, v prípade záujmu je možnosť dokončenia na kľúč, cez partnerské firmy so zľavou pre klientov Zelenej stráne. Veľkým benefitom sú francúzske okná, ktoré dostatočne presvetlia celý priestor a šetria miesto pri zariadzovaní interiéru.

Nového majiteľa určite potešia kvalitné bezpečnostné dvere a veľký výťah pre 13 osôb, ktorý pri 4 posch. bytových domoch nie je štandardom. Samozrejmosťou sú nízke mesačné náklady a možnosť dokúpenia parkovacieho miesta a pivnice. Poteší aj dostatočne veľký a široký balkón.


Obytný komplex Zelená stráň je novostavba nachádzajúca sa v novej rozrastajúcej sa lokalite s výbornou dostupnosťou do centra a rovnako aj na obchvat mesta. V lokalite sa nachádza Lidl a nákupné centrum Shopbox s posilňovňou, lekárňou, reštauráciou a kaviarňou. V okolí sa nachádzajú špičkové základné školy a v neďalekom komplexe Panoráma aj moderná materská škôlka.
____________________
Cena: od 129.725,-€ rovnaká akú má developér a sú v nej zahrnuté všetky poplatky spojené s rezerváciou bytu a profesionálnymi službami realitnej kancelárie. Neváhajte a rezervujte si svoj byt na doleuvedenom čísle ešte dnes.


Kontaktné informácie