Byty » Byty okres Komárno » Byty Komárno » Komárno 3 izbový byt »

3 izbový moderný byt na predaj, Komárno

3 izbový moderný byt na predaj, Komárno

3 izbový moderný byt na predaj, Komárno 3 izbový moderný byt na predaj, Komárno 3 izbový moderný byt na predaj, Komárno 3 izbový moderný byt na predaj, Komárno 3 izbový moderný byt na predaj, Komárno 3 izbový moderný byt na predaj, Komárno 3 izbový moderný byt na predaj, Komárno 3 izbový moderný byt na predaj, Komárno 3 izbový moderný byt na predaj, Komárno

81 000,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Komárno - Komárno
(Komárno 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 75 m2

Dátum aktualizácie: 12.9.2020

Popis nehnuteľnosti

3 izbový moderný byt sa nachádza na druhom poschodí štvorposchodového tehlového obytného domu v tichej časti mesta Komárno. Tri samostatné izby, kuchyňa, predsieň s chodbou a kúpeľňa s WC sú na podlahovej ploche 75 m2. Byt pred dvomi rokmi prešiel kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej boli použité kvalitné materiály. Murované bytové jadro je obložené obkladačkami zn. Villeroy & Boch, v predsieni a kuchyni je kvalitná odolná keramická dlažba. Všetky IS a potrubia sú úplne nové. V izbách sú na podlahe bambusové parkety. Okná a balkónové dvere sú plastové. Vchodové dvere sú bezpečnostné. Interierové dvere a obložkové zárubne sú drevené. Značková na mieru vyrobená kuchynská linka Oresi má zabudované el. spotrebiče zn. Bosh a to umývačku riadu, varnú rúru, pračku a mikrovlnú rúru. Drez je kameninový. Kúrenie je vlastné, ústredné napojené na plynový kotol. Komfortné bývanie umožňujú klimatizačné jednotky, ktoré sú v každej izbe. K bytu prislúcha rohová loggia. Na medzi poschodí je k dispozícii spoločná špajza. Režijné náklady na jednu osobu sú 81 000 €. Parkovanie je verejné avšak k bytu je možné dokúpiť dvojgaráž, ktorá je v tesnej blízkosti obytného domu.
Tento byt je priam stvorený pre ľudí, ktorí obľubujú kvalitu a trvácnosť interiérových materiálov, elektrických spotrebičov a pokojný život na okraji mesta, len pár metrov od prírody.


Kontaktné informácie