Byty » Byty okres Trenčín » Byty Nemšová » Nemšová 3 izbový byt »

Priestranný 3 izbový byt Nemšová na predaj

Priestranný 3 izbový byt Nemšová na predaj

Priestranný 3 izbový byt Nemšová na predaj Priestranný 3 izbový byt Nemšová na predaj Priestranný 3 izbový byt Nemšová na predaj Priestranný 3 izbový byt Nemšová na predaj Priestranný 3 izbový byt Nemšová na predaj Priestranný 3 izbový byt Nemšová na predaj Priestranný 3 izbový byt Nemšová na predaj Priestranný 3 izbový byt Nemšová na predaj Priestranný 3 izbový byt Nemšová na predaj Priestranný 3 izbový byt Nemšová na predaj Priestranný 3 izbový byt Nemšová na predaj Priestranný 3 izbový byt Nemšová na predaj Priestranný 3 izbový byt Nemšová na predaj

90 000,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Trenčín - Nemšová
(Nemšová 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 72 m2

Dátum aktualizácie: 21.5.2020

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám priestranný 3-izbový byt vo výbornej lokalite mesta Nemšová na ulici Janka Palu.

Bytový dom si prešiel kompletnou rekonštrukciou, kedy bol zateplený, vymenená bola nová strecha, rozvody teplej a studenej vody, plynu, odpadu, taktiež boli zabezpečené aj nové výťahy, vchodové a pivničné dvere, okná, balkóny.

Byt s úžitkovou plochou 72 m2 sa nachádza na 7. poschodí sedemposchodového panelového domu. Byt si prešiel čiastočnou rekonštrukciou, kedy boli vymenené všetky okná, položené podlahy, čiastočne zrekonštruovaná kúpeľňa, sadrokartónová stena, nová toaleta, inak je v pôvodnom, ale veľmi zachovalom stave. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky s východom na balkón, kuchyne, 2 spální, kúpeľne a WC. K bytu patrí aj zväčšená pivnica o rozlohe 5 m2.

V blízkosti bytu je veľmi dobrá občianska vybavenosť, detské ihrisko, škôlka hneď v blízkosti bytového domu, taktiež aj škola, potraviny, zástavka autobusu, železničná stanica .

Byt sa v súčasnosti prenajíma.

Viac informácií Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0902 188 059.


Kontaktné informácie