Byty » Byty okres Dunajská Streda » Byty Dunajská Streda » Dunajská Streda 4 izbový byt »

Na predaj 4 izbový veľkometrážny byt úžitkovou plochou 90 m2 s balkónom a s pivnicou

Na predaj 4 izbový veľkometrážny byt úžitkovou plochou 90 m2 s balkónom a s pivnicou

Na predaj 4 izbový veľkometrážny byt úžitkovou plochou 90 m2 s balkónom a s pivnicou Na predaj 4 izbový veľkometrážny byt úžitkovou plochou 90 m2 s balkónom a s pivnicou Na predaj 4 izbový veľkometrážny byt úžitkovou plochou 90 m2 s balkónom a s pivnicou Na predaj 4 izbový veľkometrážny byt úžitkovou plochou 90 m2 s balkónom a s pivnicou Na predaj 4 izbový veľkometrážny byt úžitkovou plochou 90 m2 s balkónom a s pivnicou Na predaj 4 izbový veľkometrážny byt úžitkovou plochou 90 m2 s balkónom a s pivnicou Na predaj 4 izbový veľkometrážny byt úžitkovou plochou 90 m2 s balkónom a s pivnicou Na predaj 4 izbový veľkometrážny byt úžitkovou plochou 90 m2 s balkónom a s pivnicou Na predaj 4 izbový veľkometrážny byt úžitkovou plochou 90 m2 s balkónom a s pivnicou Na predaj 4 izbový veľkometrážny byt úžitkovou plochou 90 m2 s balkónom a s pivnicou Na predaj 4 izbový veľkometrážny byt úžitkovou plochou 90 m2 s balkónom a s pivnicou

78 000,00 EUR

Kategória: 4 izbový byt na predaj

Lokalita: Dunajská Streda - Dunajská Streda
(Dunajská Streda 4 izbový byt)

Úžitková plocha: 90 m2

Dátum aktualizácie: 26.3.2020

Popis nehnuteľnosti

Katarína Desatová ponúka na predaj veľkometrážny 4 izbový byt 90 m2 úžitkovou plochou. Byt sa nachádza na 2.poschodí z 3 bez výťahu na veľmi vyhľadávanej časti v Dunajskej Strede na ulici Veľkoblahohovskej. Je postavený z tehál. Veľmi riadkavo sa dá kúpiť takou úžitkovou plochou byt. Výhodou je, že všetko je po ruke nemocnica, rôzne ambulancie, lekárne, potraviny, mäsiarstvo, škola, škôlka, čerpacia stanica, autoumyváreň, úrady atď. Centrum sa nachádza od bytu len 10 minút pešo. Výhodou je, že byt je v pôvodnom stave nový majiteľ podľa svojich predstáv môže prerobiť byt. Okná len predné sú vymenené na plastové zadné sú ešte pôvodné. Vchodové dvere bezpečnostné, ale pôvodné. Podlaha parkety a dlažba. Kúrenie je ústredné s meračmi. Ku bytu patrí aj veľká pivnica. Hlavné vchodové dvere sú nové plastové. Bytovka je zateplená. Na byte nie je žiadna ťarcha.

Dispozičné riešenie bytu:
- predsieň
- 4 veľkometrážne izby
- kuchyňa
- kúpeľňa
- samostatná toaleta
- chodba
- balkón
Cena bytu: 78.000,-EUR. Ak Vás ponuka oslovila volajte na číslo: 0907 200 189 alebo napíšte mail na: k.desatova@directreal.sk

Realitná kancelária - Directreal comfort Vám zabezpečí kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti. Vďaka externej spolupráci s právnou kanceláriou ako aj internému právnikovi Vám garantujeme nadštandardný právny servis.
Kancelária je členom najväčšieho združenia realitných kancelárii REALITNEJ ÚNIE a riadi sa spoločnými zásadami pre poskytovanie služieb najvyššej kvality. Kancelária je poistená voči zodpovednosti za škodu.

Cena ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa:
- vypracovanie potrebnej zmluvnej dokumentácie a realizáciu celej transakcie,
- poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností,
- poplatky za overenie podpisov u notára,
- doručenie podkladov na kataster,
- asistenciu pri odovzdaní nehnuteľnosti a prehlásení energií a služieb,
- ďalšiu potrebnú asistenciu podľa dohody.


Kontaktné informácie