Byty » Byty okres Nitra » Byty Nitra » Nitra 3 izbový byt »

Predaj 3izbový byt, Matičná, Nitra

Predaj 3izbový byt, Matičná, Nitra

Predaj 3izbový byt, Matičná, Nitra Predaj 3izbový byt, Matičná, Nitra Predaj 3izbový byt, Matičná, Nitra Predaj 3izbový byt, Matičná, Nitra Predaj 3izbový byt, Matičná, Nitra Predaj 3izbový byt, Matičná, Nitra Predaj 3izbový byt, Matičná, Nitra Predaj 3izbový byt, Matičná, Nitra Predaj 3izbový byt, Matičná, Nitra Predaj 3izbový byt, Matičná, Nitra Predaj 3izbový byt, Matičná, Nitra Predaj 3izbový byt, Matičná, Nitra Predaj 3izbový byt, Matičná, Nitra Predaj 3izbový byt, Matičná, Nitra Predaj 3izbový byt, Matičná, Nitra

cena dohodou

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Nitra - Nitra
(Nitra 3 izbový byt)

Zastavaná plocha: 1 421 m2

Úžitková plocha: 141 m2

Rozloha pozemku: 2 415 m2

Dátum aktualizácie: 14.2.2020

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj veľkometrážny moderne - elegantne zariadený 3izb., o výmere 89,8m2 so 48,8m2 terasou, nachádzajúci sa v novostavbe tehlového byt. domu na Matičnej ul. v Nitre.
K bytu prislúcha pivnica o výmere 2,40 m2. Byt je umiestnený na 1.NP (0.posch = prízemie) z 6NP v bytovom dome s výťahom do suterénu, kde sa nachádza pivnica prislúchajúca k bytu. K bytu prislúcha 1 vlastné parkovacie miesto-státie pred vchodom bytového domu.

Byt pozostáva z chodby, obývacej izby spojenej so zariadenou štýlovou kuchyňou a špajzou, nepriechodnej samostatnej spálne, detskej/hosťovskej izby, chodby s Rolldorovou/posuvnou a skriňou, samostatnej kúpeľne a samostatného WC. V kúpeľni je osadená-obmurovaná vaňa a skrinka s voľne stojacím umývadlom. Samostatné WC sa nachádza na chodbe vedľa vstupných bezpečnostných protipožiarnych dverí.
Byt je vybavený rozvodmi optického Internetu a TV . V celom byte je teplovodné podlahové kúrenie.
Pridanou hodnotou bytu je priestranná terasa so vstupmi z každej izby (( z obývacej izby, zo spálne, detskej/hosťovskej izby)) .

Lokalita „pri Čermáni – nad Maticou “ disponuje s komplexnou občianskou vybavenosťou, cca 400m od OC Family, obchodné domy Billa, Kaufland a Lidl, poliklinika, 4 lekárne ....
V blízkosti sú zástavky MHD, pošta, 2 škôlky, 2 ZŠ, gymnázium ul. Golianova, športová hala, celoročný zimný štadión.
Byt je voľný po dohode s majiteľmi.

Kontakt:
Gardis s.r.o.,
+421 911 487 487
gardissro@gmail.com


Kontaktné informácie