Byty » Byty okres Košice I » Byty Staré Mesto - Centrum » Staré Mesto - Centrum 3 izbový byt »

Exkluzívna príležitosť - 3 izbový byt Ťahanovce s jedinečným výhľadom

Exkluzívna príležitosť - 3 izbový byt Ťahanovce s jedinečným výhľadom

Exkluzívna príležitosť - 3 izbový byt Ťahanovce s jedinečným výhľadom Exkluzívna príležitosť - 3 izbový byt Ťahanovce s jedinečným výhľadom Exkluzívna príležitosť - 3 izbový byt Ťahanovce s jedinečným výhľadom Exkluzívna príležitosť - 3 izbový byt Ťahanovce s jedinečným výhľadom Exkluzívna príležitosť - 3 izbový byt Ťahanovce s jedinečným výhľadom Exkluzívna príležitosť - 3 izbový byt Ťahanovce s jedinečným výhľadom Exkluzívna príležitosť - 3 izbový byt Ťahanovce s jedinečným výhľadom Exkluzívna príležitosť - 3 izbový byt Ťahanovce s jedinečným výhľadom Exkluzívna príležitosť - 3 izbový byt Ťahanovce s jedinečným výhľadom Exkluzívna príležitosť - 3 izbový byt Ťahanovce s jedinečným výhľadom Exkluzívna príležitosť - 3 izbový byt Ťahanovce s jedinečným výhľadom

107 490,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Košice I - Staré Mesto - Centrum
(Staré Mesto - Centrum 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 77 m2

Dátum aktualizácie: 13.2.2020

Popis nehnuteľnosti

Máme dobrú správu pre všetkých, pre ktorých je dôležité využiť výhody mesta a mať dostupnú prírodu. Lokalita tohto bytu spája tieto možnosti. Na aténskej ulici v pešej dostupnosti do 5min sú aj väčšie obchody - LIDL. Rovnako dostupné je aj spojenie do mesta, blízko zastávky MHD. Rodiny využijú výhodu, že škola je na dosah bytu. Poobede a cez víkend si odpočinú a zahrajú sa na ihrisku pod bytovým domom a za 5min ste aj v lese a nájdete osvieženie a únik z ruchu mestského života. Možnosť vychádzok, bicyklovania aj na oddychový areál Anička.

Technické parametre
Družstevný, 3 izbový byt je po kompletnej rekonštrukcii. Lepšia laminátová podlaha v dizajne dreva, rozšírený prístup na loggiu, ktorá ponúka unikátny výhľad. Orientácia bytu je V-Z, takže si budete môcť vychutnať aj západy Slnka nad mestom. Rozloha bytu je 80.26m2. Byt sa predáva nezariadený. Ostávajú vstavané skrine na chodbe a v spálni. Izby sú neprechodné a tak poskytujú dostatočné súkromie. Panelový dom bol daný do užívania v 1996. Byt sa nachádza na 6 poschodí z 8. Výhodou môže byť, že niektoré časti bytového domu môžu byť zrekonštruované a tak budeme môcť rozhodnúť aký výťah budete chcieť alebo úpravu schodiskovej časti. K bytu prislúcha aj vlastná latková pivnica o veľkosti 2 m2. Plastové okná boli ešte navyše tesnené. Nižšie náklady na energie sú aj vďaka stúpačkám prechádzajúcim cez byt.
Byt sa nachádza neďaleko Ťahanovského lesíka, teda športovci a psí miláčikovia si prídu na svoje pri oddychu, na prechádzke, či behu.
Ostatné stačí už len vidieť alebo zažiť!

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=c3bx5H_dXiQ

Možnosť 3D virtuálnej obhliadky u nás v kancelárii.

O viac informácií, prosím kontaktujte realitného poradcu Ing. Mareka Horosa na tel. č. 0948 901 179. Pri predaji nehnuteľnosti zabezpečujeme kompletný právny a v prípade potreby aj finančný servis.


Fotografie a text inzerátu sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie EQUILIBRIO real. Ich kopírovanie podlieha autorským právam.


Kontaktné informácie