Byty » Byty okres Partizánske » Byty Partizánske » Partizánske 2 izbový byt »

NA predaj 2 izbový BYT Partizánske

NA predaj 2 izbový BYT Partizánske

NA predaj 2 izbový BYT Partizánske NA predaj 2 izbový BYT Partizánske NA predaj 2 izbový BYT Partizánske NA predaj 2 izbový BYT Partizánske NA predaj 2 izbový BYT Partizánske NA predaj 2 izbový BYT Partizánske NA predaj 2 izbový BYT Partizánske NA predaj 2 izbový BYT Partizánske NA predaj 2 izbový BYT Partizánske NA predaj 2 izbový BYT Partizánske NA predaj 2 izbový BYT Partizánske NA predaj 2 izbový BYT Partizánske NA predaj 2 izbový BYT Partizánske NA predaj 2 izbový BYT Partizánske NA predaj 2 izbový BYT Partizánske NA predaj 2 izbový BYT Partizánske NA predaj 2 izbový BYT Partizánske NA predaj 2 izbový BYT Partizánske NA predaj 2 izbový BYT Partizánske NA predaj 2 izbový BYT Partizánske NA predaj 2 izbový BYT Partizánske NA predaj 2 izbový BYT Partizánske

55 000,00 EUR

Kategória: 2 izbový byt na predaj

Lokalita: Partizánske - Partizánske
(Partizánske 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 58 m2

Dátum aktualizácie: 25.1.2020

Popis nehnuteľnosti

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný slnečný 2 izbový byt 58,60 m² vrátane dvoch veľkých pivníc ( 15m² ) na Mostovej ulici v Partizánskom. Čistá podlahová plocha bytu je 43 m².
Byt sa nachádza na 1. poschodí z 3, v tehlovom bytovom dome bez výťahu a bez balkónu.
Dispozícia bytu: vstupná chodba, na pravo murovaná kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Na ľavo sa vstupuje do obývačky. Oproti vchodovým dverám sa vstupuje do kuchyne ktorá je prechodná so spálňou. Spálňa, kuchyňa aj obývačka majú okná orientované do dvora ( nie k hlavnej ceste ) čím je zabezpečený pokoj, výhľad do dvora, západná orientácia bytu.

Rekonštrukciou prešiel byt pred 14 rokmi. Vynovené kúpeľňa, plastové okná, podlahy, elektrické rozvody v celom byte sú medené, nové stierky, nanovo omaľované.

Predáva čiastočne zariadený:
Kuchyňa - 3 ročná na mieru vyrobená kuchynská linka, sklokeramická varná doska, teplovzdušná rúra, mikrovlnka, umývačka riadu, digestor a nový radiátor.
Obývačka – miestnosť bude prázdna.
Spálňa – veľká skriňa kupované pred 1 rokom.

K bytu patrí veľká murovaná pivnica a menšia látková pivnica, Bytový dom má vlastné plynové kúrenie, spoločné priestory sú udržiavané a čisté.

Parkovanie vo dvore za bytovým domom. Náklady na bývanie sú 130 eur na 4 osoby a elektrická energia 24 eur.

V tesnej blízkosti Kaufland, Lidl Tesco a do centra je to cca 10 minút peši.

V prípade záujmu o tento pekný byt ma neváhajte kontaktovať.
Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk
web: mavinn.skKontaktné informácie