Byty » Byty okres Partizánske » Byty Partizánske » Partizánske 3 izbový byt »

Na predaj priestranný 3 izbový BYT Partizánske

Na predaj priestranný 3 izbový BYT Partizánske

Na predaj priestranný 3 izbový BYT Partizánske Na predaj priestranný 3 izbový BYT Partizánske Na predaj priestranný 3 izbový BYT Partizánske Na predaj priestranný 3 izbový BYT Partizánske Na predaj priestranný 3 izbový BYT Partizánske Na predaj priestranný 3 izbový BYT Partizánske Na predaj priestranný 3 izbový BYT Partizánske Na predaj priestranný 3 izbový BYT Partizánske Na predaj priestranný 3 izbový BYT Partizánske Na predaj priestranný 3 izbový BYT Partizánske Na predaj priestranný 3 izbový BYT Partizánske Na predaj priestranný 3 izbový BYT Partizánske Na predaj priestranný 3 izbový BYT Partizánske Na predaj priestranný 3 izbový BYT Partizánske Na predaj priestranný 3 izbový BYT Partizánske Na predaj priestranný 3 izbový BYT Partizánske Na predaj priestranný 3 izbový BYT Partizánske Na predaj priestranný 3 izbový BYT Partizánske Na predaj priestranný 3 izbový BYT Partizánske Na predaj priestranný 3 izbový BYT Partizánske Na predaj priestranný 3 izbový BYT Partizánske

66 490,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Partizánske - Partizánske
(Partizánske 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 78 m2

Dátum aktualizácie: 25.1.2020

Popis nehnuteľnosti

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt na ul. Malá okružná – Partizánske s rozlohou 78m², na 10. poschodí z 12. panelového bytového domu s výťahom a balkónom.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Veľká vstupná chodba kde oproti vchodovým dverám je situovaná 1. miestnosť- obývačka , na ľavo cez chodbu je umiestnená užitočná komora. Na pravo sa vstupuje do veľkej kuchyne za ktorou je umakartové bytové jadro kúpeľa a WC. Do ďalšej miestnosti – detskej izby sa vchádza z kuchyne. Východná strana bytu je určená pre spálňu – táto miestnosť má balkón.

Byt je v pôvodnom stave. Okná sú drevené, podlahy v miestnostiach sú tiež drevené. Byt ponúka úžasnú príležitosť zrekonštruovať si ho úplne podľa vlastných predstáv. Bytový dom je zateplený a nachádza vo výbornej lokalite mesta. Veľmi blízko bytového domu je materská škola, základná škola, potraviny, reštaurácie, fitnes centrum, a obchodné centrum s ďalšími službami. K bytu patrí pivnica.

Výhodou tohto bytu je veľa svetla, nádherný výhľad ( z obývačky a kuchyne sú impozantné západy slnka) a veľké plus - možnosť zrekonštruovať si byt podľa vlastných predstáv. Byt je po kúpe ihneď k dispozícií.

V prípade záujmu o bližšie informácie ma kontaktujte.

Možnosť kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý pomôžem šikovne vybaviť a sprostredkovať.

Ing. Marianna Pečovská
realitný a úverový poradca

M: 0908 524 620
E: pecovska@mavinn.sk
MaVinn s.r.o.
reality a financie
WEB: www.mavinn.sk


Kontaktné informácie