Byty » Byty okres Prievidza » Byty Nováky » Nováky 2 izbový byt »

REZERVOVANÉ 2 izbový byt Nováky

REZERVOVANÉ 2 izbový byt Nováky

REZERVOVANÉ 2 izbový byt Nováky REZERVOVANÉ 2 izbový byt Nováky REZERVOVANÉ 2 izbový byt Nováky REZERVOVANÉ 2 izbový byt Nováky REZERVOVANÉ 2 izbový byt Nováky REZERVOVANÉ 2 izbový byt Nováky REZERVOVANÉ 2 izbový byt Nováky REZERVOVANÉ 2 izbový byt Nováky REZERVOVANÉ 2 izbový byt Nováky REZERVOVANÉ 2 izbový byt Nováky REZERVOVANÉ 2 izbový byt Nováky REZERVOVANÉ 2 izbový byt Nováky REZERVOVANÉ 2 izbový byt Nováky REZERVOVANÉ 2 izbový byt Nováky REZERVOVANÉ 2 izbový byt Nováky REZERVOVANÉ 2 izbový byt Nováky

47 990,00 EUR

Kategória: 2 izbový byt na predaj

Lokalita: Prievidza - Nováky
(Nováky 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 54 m2

Dátum aktualizácie: 1.8.2020

Popis nehnuteľnosti

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2 izbový byt o výmere 54m2 nachádzajúci sa na Hviezdoslavovej ulici v Novákoch, na 2. poschodí bytového domu s francúzskym balkónom, bez výťahu.

DISPOZÍCIA BYTU: Vstupnú časť bytu tvorí chodba. Napravo od chodby sa vstupuje do murovanej kúpeľne spojenej s WC. Oproti vchodovým dverám je priestranná kuchyňa z ktorej sa prechádza do obývačky a spálne. K obývačke prináleží francúzsky balkón.

REKONŠTRUKCIA: Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou kuchyne a obývačky, kde sú vymenené elektrické rozvody, zateplený strop, stierky a plávajúca podlaha. Kuchyňa má novú kuchynskú linku. V kúpeľni a na chodbe je dlažba.

K bytu patria 2 pivnice. Bytový dom je zateplený. Má staršie plastové okná.

Nehnuteľnosť sa podľa dohody predáva zariadená. ZARIADENIE BYTU: Kuchynská linka, sporák, chladnička, stôl, stoličky, sedačka a obývačková zostava – nábytok, šatníková skriňa v chodbe.

V blízkosti sa nachádza krytá plaváreň, lekáreň, Dom kultúry a iné.

V prípade záujmu o tento pekný byt ma neváhajte kontaktovať.

Možnosť kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý pomôžem šikovne vybaviť a sprostredkovať.

Daniela Bronišová
0914700782
mail: daniela.bronis@gmail.com
web: mavinn.sk


Kontaktné informácie