Byty » Byty okres Trenčín » Byty Trenčín » Trenčín 2 izbový byt »

REZERVOVANÉ rekonštruovaný 2-izbový byt, 50m2,tehla,Dlhé hony, Trenčín

REZERVOVANÉ rekonštruovaný 2-izbový byt, 50m2,tehla,Dlhé hony, Trenčín

REZERVOVANÉ rekonštruovaný 2-izbový byt, 50m2,tehla,Dlhé hony, Trenčín REZERVOVANÉ rekonštruovaný 2-izbový byt, 50m2,tehla,Dlhé hony, Trenčín REZERVOVANÉ rekonštruovaný 2-izbový byt, 50m2,tehla,Dlhé hony, Trenčín REZERVOVANÉ rekonštruovaný 2-izbový byt, 50m2,tehla,Dlhé hony, Trenčín REZERVOVANÉ rekonštruovaný 2-izbový byt, 50m2,tehla,Dlhé hony, Trenčín REZERVOVANÉ rekonštruovaný 2-izbový byt, 50m2,tehla,Dlhé hony, Trenčín REZERVOVANÉ rekonštruovaný 2-izbový byt, 50m2,tehla,Dlhé hony, Trenčín REZERVOVANÉ rekonštruovaný 2-izbový byt, 50m2,tehla,Dlhé hony, Trenčín REZERVOVANÉ rekonštruovaný 2-izbový byt, 50m2,tehla,Dlhé hony, Trenčín

77 500,00 EUR

Kategória: 2 izbový byt na predaj

Lokalita: Trenčín - Trenčín
(Trenčín 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 50 m2

Dátum aktualizácie: 11.12.2019

Popis nehnuteľnosti

AstonReal ponúka na predaj kompletne novo zrekonštruovaný 2-izbový byt o celkovej rozlohe 50m2. Nachádza sa v zateplenom tehlovom nízkopodlažnom dome v TOP lokalite Trenčína na ulici Dlhé Hony na 1. vyvýšenom podlaží z 3 (pod bytom sa nachádzajú pivnice). Byt je situovaný v kľudnej časti plnej zelene, mimo cesty. K bytu prislúcha pivnica.

V byte momentálne prebieha rekonštrukcia - použité materály a farebné prevedenie bude rovnaké ako na fotkách. Dokončenie do 15.11.2019. Obhliadky možné už teraz. Pôdorys na fotkách sa zhoduje so skutočnosťou.
Byt je veľmi dobre dispozične riešený: obývacia izba spojená s kuchyňou, priestranná spálňa s priestorom na vstavanú skriňu, kúpelňa s oknom a chodba.

Kompletná rekonštrukcia zahŕňa:
-nová kúpelňa vrátane sanity (vaňa, umývadlo s bielou skrinkou, podomietkové WC, vývody pre pračku, batérie)
-kompletne nové rozvody vodoinštalácie a odpadov
-kompletne nové rozvody elektroinštalácie vrátane zásuviek, vypínačov a LED bodových svietidiel
-omietky
-znížené sadrokartónové stropy v celom byte
-vymaľovanie na bielo
-laminátové podlahy s bielymi lištami
-biele interiérové obložkové zárubne a dvere
-nové vchodové dvere
-nové radiátory

Byt sa predáva kompletne dokončený, bez zariadenia a kuchynskej linky.

TOP lokalita, kľudné bývanie, parkovanie v nádvorií bytového domu, veľa zelene.
Bytový dom je zateplený a je v ňom nová strecha, nové vchody a zvončeky.
Byt nemá balkón.

Mesačné náklady sú cca 80€ pre 1 osobu. K bytu patrí pivnica, cca 2m2. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. K bytu nie je vytvorený energetický certifikát.

Predajná cena zahŕňa nasledujúce služby, finančné a právne poradenstvo, tj. vypracovanie zmluvnej dokumentácie, zabezpečenie návrhu na vklad na príslušnom katastri, vrátane uhradenia správneho poplatku, finančné poradenstvo a províziu realitnej kancelárie. Info: 0905/795 159, halbarth@astonreal.sk


Kontaktné informácie