Byty » Byty okres Skalica » Byty Skalica » Skalica 3 izbový byt »

Trojizbový byt v Skalici - kompletná rekonštrukcia

Trojizbový byt v Skalici - kompletná rekonštrukcia

Trojizbový byt v Skalici - kompletná rekonštrukcia Trojizbový byt v Skalici - kompletná rekonštrukcia Trojizbový byt v Skalici - kompletná rekonštrukcia Trojizbový byt v Skalici - kompletná rekonštrukcia Trojizbový byt v Skalici - kompletná rekonštrukcia Trojizbový byt v Skalici - kompletná rekonštrukcia Trojizbový byt v Skalici - kompletná rekonštrukcia Trojizbový byt v Skalici - kompletná rekonštrukcia Trojizbový byt v Skalici - kompletná rekonštrukcia

80 000,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Skalica - Skalica
(Skalica 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 64 m2

Dátum aktualizácie: 18.11.2019

Popis nehnuteľnosti

NOVINKA!! Ponúkame na predaj pekný a útulný 3 izbový byt v Skalici, o výmere 64 m2. Nachádza sa na prízemí v činžiaku bez výťahu, v samom  centre mesta.

V 11/2016 prebehla v byte kompletná rekonštrukcia : nové rozvody elektriny, vody a odpadov, murované jadro, nová kuchynská linka, plastové okná, plávajúce podlahy, znížene stropy s bodovým osvetlením, nové dvere s obložkami. Taktiež bola účelne zmenená dispozícia bytu. K bytu prináleží pivnica a spoločné priestory. 

Kto hľadá bývanie v centre, odporúčam obhliadku!


Cena 80 000 €.

Všetky náklady spojené s predajom, t.j. kúpne zmluvy, návrhy na vklad do katastra, kolky, preberacie protokoly a vklad do katastra sú už zahrnuté v cene. Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0944519095 alebo na e-maile: veronikaparadeiserova@maxareality.sk. ID ponuky: 23832


Kontaktné informácie