Byty » Byty okres Bratislava V » Byty Petržalka » Petržalka 2 izbový byt »

Prenájom 2 izbový byt s garážovým státím v NOVOSTAVBE, Muchovo námestie, Bratislava V. Petržalka

Prenájom 2 izbový byt s garážovým státím v NOVOSTAVBE, Muchovo námestie, Bratislava V. Petržalka

Prenájom 2 izbový byt s garážovým státím v NOVOSTAVBE, Muchovo námestie, Bratislava V. Petržalka Prenájom 2 izbový byt s garážovým státím v NOVOSTAVBE, Muchovo námestie, Bratislava V. Petržalka Prenájom 2 izbový byt s garážovým státím v NOVOSTAVBE, Muchovo námestie, Bratislava V. Petržalka Prenájom 2 izbový byt s garážovým státím v NOVOSTAVBE, Muchovo námestie, Bratislava V. Petržalka Prenájom 2 izbový byt s garážovým státím v NOVOSTAVBE, Muchovo námestie, Bratislava V. Petržalka Prenájom 2 izbový byt s garážovým státím v NOVOSTAVBE, Muchovo námestie, Bratislava V. Petržalka

600,00 EUR/mesiac

Kategória: 2 izbový byt na prenájom

Lokalita: Bratislava V - Petržalka
(Petržalka 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 40 m2

Dátum aktualizácie: 18.11.2019

Popis nehnuteľnosti

POPIS BYTU:
Ponúkame na prenájom 2 izbový apartmánový byt v novostavbe vo výbornej lokalite Bratislava V. - Petržalka, na ulici Muchovo námestie. Plocha bytu je 40 m2 vrátane lodžie, nachádza sa na 6.poschodí/7 v tehlovom bytovom dome.
STAV BYTU:
Byt je kompletne a moderne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - chladnička, práčka, elektrická rúra, varná doska.
V byte je obývacia izba spojená s kuchyňou, samostatná spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, veľká lodžia so vstupom z obidvoch izieb.
Cena prenájmu je 600,-€ vrátane energií, televízie a internetu + je možnosť doplatiť si prenájom parkovacieho miesta v garáži v suteréne domu. Depozit je 600,-€.
Prenájom je vhodný pre 1 osobu.
LOKALITA:
Lokalita na začiatku Petržalky hneď za Starým mostom v blízkosti električkovej zastávky poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť - obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD. V blízkosti je nákupné centrum Aupark a detské ihrisko. Dobrá pešia dostupnosť do centra cez Starý most.


Kontaktné informácie