Byty » Byty okres Trenčín » Byty Trenčín » Trenčín 3 izbový byt »

3 izbový byt ul. Mateja Bela - Trenčín na predaj

3 izbový byt ul. Mateja Bela - Trenčín na predaj

3 izbový byt ul. Mateja Bela - Trenčín na predaj 3 izbový byt ul. Mateja Bela - Trenčín na predaj 3 izbový byt ul. Mateja Bela - Trenčín na predaj 3 izbový byt ul. Mateja Bela - Trenčín na predaj 3 izbový byt ul. Mateja Bela - Trenčín na predaj 3 izbový byt ul. Mateja Bela - Trenčín na predaj 3 izbový byt ul. Mateja Bela - Trenčín na predaj 3 izbový byt ul. Mateja Bela - Trenčín na predaj 3 izbový byt ul. Mateja Bela - Trenčín na predaj 3 izbový byt ul. Mateja Bela - Trenčín na predaj 3 izbový byt ul. Mateja Bela - Trenčín na predaj 3 izbový byt ul. Mateja Bela - Trenčín na predaj 3 izbový byt ul. Mateja Bela - Trenčín na predaj

89 500,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Trenčín - Trenčín
(Trenčín 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 69 m2

Dátum aktualizácie: 17.2.2020

Popis nehnuteľnosti

Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj pekný, slnečný byt na ulici Mateja Bela na sídlisku Juh v Trenčíne.

Nachádza sa na piatom zo siemdych poschodí. Vstup do bytu je prostredníctvom bezpečnostných dverí. Podlahová plocha predstavuje 69 metrov štvorcových, Jadro murované. Zariadenie je v cene bytu ako aj vstavané spotrebiče. Byt dispozične pozostáva z 3 obytných izieb, chodby, kúpeľne s WC, pivnica a balkón. Orientácia bytu je východ západ.

Kúpna cena je konečná a je SCHVÁLENÁ MAJITEĽOM NEHNUTEĽNOSTI. V cene je zahrnutý kompletný právny servis a poplatky za zmluvy, poplatky na katastri a overenie podpisov. Kupujúci neplatí našej realitnej kancelárii nič naviac. V prípade záujmu o obhliadku, alebo o ďalšie informácie nás kontaktujte na telefónnom čísle 0910 563 295.


Kontaktné informácie