Byty » Byty okres Galanta » Byty Galanta » Galanta 3 izbový byt »

3 izb. byt - Kompletná rekonštrukcia - Garáž - Tichá lokalita

3 izb. byt - Kompletná rekonštrukcia - Garáž - Tichá lokalita

3 izb. byt - Kompletná rekonštrukcia - Garáž - Tichá lokalita 3 izb. byt - Kompletná rekonštrukcia - Garáž - Tichá lokalita 3 izb. byt - Kompletná rekonštrukcia - Garáž - Tichá lokalita 3 izb. byt - Kompletná rekonštrukcia - Garáž - Tichá lokalita 3 izb. byt - Kompletná rekonštrukcia - Garáž - Tichá lokalita 3 izb. byt - Kompletná rekonštrukcia - Garáž - Tichá lokalita 3 izb. byt - Kompletná rekonštrukcia - Garáž - Tichá lokalita 3 izb. byt - Kompletná rekonštrukcia - Garáž - Tichá lokalita 3 izb. byt - Kompletná rekonštrukcia - Garáž - Tichá lokalita 3 izb. byt - Kompletná rekonštrukcia - Garáž - Tichá lokalita

77 000,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Galanta - Galanta
(Galanta 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 55 m2

Dátum aktualizácie: 16.9.2019

Popis nehnuteľnosti

B10 Vám výhradne ponúka na predaj 3 izbový byt v nízkopodlažnej bytovke s garážou.

Jedná sa o kompletne zrekonštruovaný 3i byt s priestrannou loggiou, ktorý sa nachádza na Krásnej ulici.. Dispozične pozostáva z kuchyne, ktorá je prepojená s obývačkou, kúpeľne s WC, izby a spálne s loggiou. V byte sú vymenené elektrické rozvody (nezabudlo sa ani na predprípravu klimatizácie), podlahy, plastové okná, kuchynská linka, kúpeľňa so sprchovým kútom. Kúrenie v byte je podlahové elektrické.

K bytu prislúcha:

Garáž – o výmere 21 m2, v ktorej je privedené kúrenie aj voda. Priamo z garáže je možný vstup do spoločných priestorov bytovky a teda následne aj do bytu bez nutnosti vychádzať von.

Práčovňa – nachádza sa priamo pod bytom, je v nej umiestnený kotol značky Protherm, ktorý slúži na ohrev teplej vody v byte Pivnica – látková pivničná kobka Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 55318

Cena: 77000 €

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku


Kontaktné informácie