Byty » Byty okres Košice I » Byty Staré Mesto - Centrum » Staré Mesto - Centrum 2 izbový byt »

Zrekonštruovaný, 2izbový, tehlový byt, 55m2, Čárskeho ulica.

Zrekonštruovaný, 2izbový, tehlový byt, 55m2, Čárskeho ulica.

Zrekonštruovaný, 2izbový, tehlový byt, 55m2, Čárskeho ulica. Zrekonštruovaný, 2izbový, tehlový byt, 55m2, Čárskeho ulica. Zrekonštruovaný, 2izbový, tehlový byt, 55m2, Čárskeho ulica. Zrekonštruovaný, 2izbový, tehlový byt, 55m2, Čárskeho ulica. Zrekonštruovaný, 2izbový, tehlový byt, 55m2, Čárskeho ulica. Zrekonštruovaný, 2izbový, tehlový byt, 55m2, Čárskeho ulica. Zrekonštruovaný, 2izbový, tehlový byt, 55m2, Čárskeho ulica. Zrekonštruovaný, 2izbový, tehlový byt, 55m2, Čárskeho ulica. Zrekonštruovaný, 2izbový, tehlový byt, 55m2, Čárskeho ulica. Zrekonštruovaný, 2izbový, tehlový byt, 55m2, Čárskeho ulica.

102 500,00 EUR

Kategória: 2 izbový byt na predaj

Lokalita: Košice I - Staré Mesto - Centrum
(Staré Mesto - Centrum 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 55 m2

Dátum aktualizácie: 11.9.2019

Popis nehnuteľnosti

Impulz Real, s.r.o. Vám ponúka na predaj 2-izbový, tehlový byt v mestskej časti Košice-Sever, Čárskeho ulica.

Informácie o danej nehnuteľnosti:
- byt je v osobnom vlastníctve o výmere 55 m2 vrátane balkóna a pivnice
- nachádza sa na 2/6 poschodí
- byt je po rekonštrukcii
- byt je slnečný a teplý
- k bytu prináleží pivnica
- parkovanie je verejné a bezproblemové

Lokalita:
V bezprostrednej blízkosti bytu je rieka Hornád s cyklochodníkom a potraviny, MHD je asi 5 minút pešou chôdzou, reštaurácie, kaviarne, obchodný dom, fitness, materská či základná škola, detské ihriská , parky..
Historické centrum je do 15 min pešou chôdzou a 5 minút autom alebo MHD

Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie ako aj komplexných služieb spojených s Vaším novým bývaním. V sprostredkovateľskej provízii sú zahrnuté kompletné katastrálne poplatky (poplatok za vklad vlastníckeho práva, listy vlastníctva a katastrálne mapy), kompletný právny servis pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárske poplatky (overenie podpisov, overenie listín). Samozrejmosťou našej spoločnosti je zabezpečenie znaleckého posudku a kompletnej dokumentácie k nehnuteľnosti, ako aj pomoc pri vybavení najlepšej formy financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom nášho nezávislého finančného sprostredkovateľa.

Pre bližšie info kontaktujte: Róbert Dučay - 0948418636, ducay@impulzreal.sk.

Tešíme sa na spoluprácu!


Kontaktné informácie