Byty » Byty okres Bratislava III » Byty Rača » Rača 2 izbový byt »

Krásny úplne nový 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Malé Krasňany

Krásny úplne nový 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Malé Krasňany

Krásny úplne nový 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Malé Krasňany Krásny úplne nový 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Malé Krasňany Krásny úplne nový 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Malé Krasňany Krásny úplne nový 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Malé Krasňany Krásny úplne nový 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Malé Krasňany Krásny úplne nový 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Malé Krasňany Krásny úplne nový 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Malé Krasňany Krásny úplne nový 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Malé Krasňany Krásny úplne nový 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Malé Krasňany Krásny úplne nový 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Malé Krasňany Krásny úplne nový 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Malé Krasňany Krásny úplne nový 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Malé Krasňany Krásny úplne nový 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Malé Krasňany Krásny úplne nový 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Malé Krasňany Krásny úplne nový 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Malé Krasňany Krásny úplne nový 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Malé Krasňany Krásny úplne nový 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Malé Krasňany Krásny úplne nový 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Malé Krasňany

175 000,00 EUR

Kategória: 2 izbový byt na predaj

Lokalita: Bratislava III - Rača
(Rača 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 53 m2

Dátum aktualizácie: 16.9.2019

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne u nás v predaji krásny, nový 2 izbový byt vo vo vyhľadávanej lokalite Malé Krasňany.

Keď snívate o bývaní v Bratislave ale zároveň chcete byť aj v blízkosti prírody, naša ponuka spĺňa presne tieto podmienky a dá Vám ešte oveľa viac. Projekt Malé Krasňany spája vysoký štandard bývania s rôznymi možnosťami oddychu v prírode a to hneď za Vašim domom.

Kolaudácia bytového domu prebehla tento rok v apríli a ponúkaný byt sa nachádza na 6. poschodí v bytovom dome s výťahom.

Podlahová plocha je 49,35m2 a loggia má rozlohu 4m2.

Byt sa predáva čiastočne zariadený. Cez protipožiarne bezpečnostné vstupné dvere sa dostaneme do priestrannej chodby s predsieňovým vešiakom a so skrinkou a máme tu aj šatníkovú miestnosť s policami aj s predprípravou na pračku.
Z chodby sa dostaneme do obývacej izby, ktorá je spojená s kuchyňou a máme odtiaľ východ aj na loggiu. V kuchyni máme kuchynskú linku so spotrebičmi (elektrická rúra, indukčná varná doska, odsávač pár, mikrovlnka, umývačka riadu), ktorá bola vyhotovená na mieru a bola farebne veľmi pekne zladená s parketami. Z chodby sa dostaneme aj do druhej izby, do spálne, v ktorej nás čaká veľká zabudovaná rolldor skriňa na mieru.
Na druhej strane chodby máme veľmi peknú kúpeľňu s vaňou, s kvalitnou sanitou.

Byt je vybavený dizajnovými hliníkovými žalúziami s vysokou životnosťou. V lete chránia pred prehrievaním bytu a vďaka elektrickému ovládaniu dotvárajú komfort Vášho bývania. Ak potrebujete priestor navyše, vďaka žalúziám si môžete vytvoriť z lodžie samostatnú miestnosť.
Máme tu plastové okná so 6-komorovým profilom, ktoré sú praktické na manipuláciu a jednoduché na údržbu. Navyše, vďaka izolačným trojsklám zlepšujú zateplenie bytu a bránia roseniu okien.
Veľkoformátové laminátové podlahy zdôrazňujú kvalitu vyhotovenia podlahy.

K bytu patrí aj parkovacie miesto v podzemnej garáži (v hodnote € 10.800,-) V prípade, že nemáte auto, parkovacie miesto si viete veľmi rýchlo prenajať.

Priamo na prízemí bytového domu sa nachádza Bystrá škôlka, novootvorená kaviareň a potraviny. V bezprostrednej blízkosti sú školy a hlavne krásna príroda, cyklotrasa. Medzi jednotlivými domami nájdeme tiež veľa zelene, parčík, lavičky a detské ihrisko. Dostupnosť do centra asi 10 minút, zastávka električky je asi na 3 minúty chôdze a vlaková stanica Vinohrady približne 5 minút chôdze.
Celková cena vrátane realitného a právneho servisu je 175.000,- Eur.
Bezplatne zabezpečíme aj najvýhodnejšie hypotekárne financovanie.


Kontaktné informácie