Byty » Byty okres Bratislava II » Byty Podunajské Biskupice » Podunajské Biskupice 3 izbový byt »

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupi

129 500,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Bratislava II - Podunajské Biskupice
(Podunajské Biskupice 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 68 m2

Dátum aktualizácie: 10.9.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Bieloruskej ulici, BA II - Podunajské Biskupice. Rozloha: 62,48 m2 byt + 1,5 m2 murovaná pivnica s oknom + 4 m2 loggia. Poschodie: 4/7, výťah.

Byt je slnečný s orientáciou na juhovýchod - obývacia izba a kuchyňa a na severozápad: 2x spálňa s výhľadom na park.

Dispozícia: vstupná predsieň, z ktorej sa dá prejsť do spální (11,90 m2 a 12,19 m2), obývacej izby (18,29 m2), kúpeľňe a toalety.  Z obývacej izby je vstup do kuchyne (9, 30 m2) a na loggiu. Kuchyňa bola zväčšená o komoru. Pôdorys vo fotkách.

Byt prešiel kvalitnou kompletnou rekonštrukciou:
- bezpečnostné dvere,
- plastové okná v celom byte so žalúziami a sieťkami proti hmyzu,
- menená vodoinštalácia,
- menené el. rozvody vrátane rozvodnej skrinky,
- menená kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi: sklokeramická doska, elektrická rúra, digestor, práčka,
- plávajúce podlahy v izbách, dlažba v kuchyni a predsieni,
- kúpeľňa s vaňou a umývadlom (menená sanita, obklad, dlažba),
- zrekonštruovaná toaleta,
- vstavaná skriňa v oboch spálňach a v predsieni,
- menené interiérové dvere,
- el. podlahové kúrenie v kuchyni, kúpeľni, na toalete a v predsieni so samostatným termostatom
- v izbách radiátory
- zasklená loggia fínskym systémom.

Zariadenie: nábytok na mieru v jednej zo spální, v kuchyni špajzová skriňa, jedálenský stôl so stoličkami, chladnička v cene bytu. Sedačka v obývacej izbe dohodou.

Bytový dom je zateplený a prešiel rekonštrukciou: stúpačky, nová vstupná brána, zrekonštruované vnútorné priestory. Plánovaná výmena výťahovej kabíny. Mesačné nájomné je vo výške 180 Eur/ 3 osoby. Kompletná občianska vybavenosť: škola, škôlka, detské ihriská, tenisové kurty. Neďaleko sa nachádzajú zastávky MHD (autobus, trolejbus), rýchly prístup na diaľničný obchvat a do centra mesta. V blízkosti sa nachádza Vrakuňský lesopark. Parkovanie možné priamo pred bytovým domom. Majiteľka bytu má prenajaté parkovacie miesto od MČ Podunajské Biskupice za 240 Eur/rok. Odovzdanie bytu dohodou.

Cena bytu je vrátane kompletného právneho a poradenského servisu.

Možnosť financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru. Ponúkame bezplatné stretnutie a poradenstvo s hypotekárnym špecialistom priamo u nás v kancelárii.

Kontakt: 0904 880 900


Kontaktné informácie