Byty » Byty okres Bratislava II » Byty Podunajské Biskupice » Podunajské Biskupice 2 izbový byt »

360° VIRTUÁLNA PREHLIADKA:: 2-izb. byt, NOVOSTAVBA, KLIMATIZÁCIA BA II. Podunajské Biskupice, Kazans

360° VIRTUÁLNA PREHLIADKA:: 2-izb. byt, NOVOSTAVBA, KLIMATIZÁCIA BA II. Podunajské Biskupice, Kazans

360° VIRTUÁLNA PREHLIADKA:: 2-izb. byt, NOVOSTAVBA, KLIMATIZÁCIA BA II. Podunajské Biskupice, Kazans 360° VIRTUÁLNA PREHLIADKA:: 2-izb. byt, NOVOSTAVBA, KLIMATIZÁCIA BA II. Podunajské Biskupice, Kazans 360° VIRTUÁLNA PREHLIADKA:: 2-izb. byt, NOVOSTAVBA, KLIMATIZÁCIA BA II. Podunajské Biskupice, Kazans 360° VIRTUÁLNA PREHLIADKA:: 2-izb. byt, NOVOSTAVBA, KLIMATIZÁCIA BA II. Podunajské Biskupice, Kazans 360° VIRTUÁLNA PREHLIADKA:: 2-izb. byt, NOVOSTAVBA, KLIMATIZÁCIA BA II. Podunajské Biskupice, Kazans 360° VIRTUÁLNA PREHLIADKA:: 2-izb. byt, NOVOSTAVBA, KLIMATIZÁCIA BA II. Podunajské Biskupice, Kazans 360° VIRTUÁLNA PREHLIADKA:: 2-izb. byt, NOVOSTAVBA, KLIMATIZÁCIA BA II. Podunajské Biskupice, Kazans 360° VIRTUÁLNA PREHLIADKA:: 2-izb. byt, NOVOSTAVBA, KLIMATIZÁCIA BA II. Podunajské Biskupice, Kazans 360° VIRTUÁLNA PREHLIADKA:: 2-izb. byt, NOVOSTAVBA, KLIMATIZÁCIA BA II. Podunajské Biskupice, Kazans 360° VIRTUÁLNA PREHLIADKA:: 2-izb. byt, NOVOSTAVBA, KLIMATIZÁCIA BA II. Podunajské Biskupice, Kazans 360° VIRTUÁLNA PREHLIADKA:: 2-izb. byt, NOVOSTAVBA, KLIMATIZÁCIA BA II. Podunajské Biskupice, Kazans

500,00 EUR/mesiac

Kategória: 2 izbový byt na prenájom

Lokalita: Bratislava II - Podunajské Biskupice
(Podunajské Biskupice 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 67 m2

Dátum aktualizácie: 10.9.2019

Popis nehnuteľnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom krásny tehlový priestranný 2-izbový byt o celkovej rozlohe 67,33 m2 z toho 6 m2 BALKÓN v lokalite Bratislava II. Podunajské Biskupice, Kazanská ulica. Dispozične byt pozostáva z priestrannej haly, samostatnej kúpeľne, samostatného WC, priestrannej nepriechodnej spálne a obývacej izby s kuchynskou a jedálenskou časťou so vstupom na BALKÓN. K dispozícií sú aj dve parkovacie státia v rámci oploteného areálu s bránou na DO pre majiteľov bytového domu. Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2004 a má dve vstupné brány na čip.

STAV BYTU:
Byt je KLIMATIZOVANÝ, kompletne zariadený, na podlahách nájdete plávajúcu podlahu alebo dlažbu, okná sú plastové so žalúziami, vstupné dvere sú bezpečnostné. V kúpeľni nájdete klasickú vaňu, práčku a umývadlo s úložným priestorom. Vo vstupnej hale sa nachádza vstavaná skriňa s posuvnými dverami a vešiaková stena s botníkom. Spálňa je zariadená dvojlôžkom s nočnými stolíkmi, veľkou komodou a vstavanou skriňou s posuvnými dverami. V obývacej izbe nájdete rohovú sedaciu súpravu a nábytkovú zostavu s TV. K dispozícií je jedálenský stôl pre 5 osôb a kuchynská linka so zabudovanou sklokeramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnou rúrou, digestorom, umývačkou riadu a chladničkou s mrazničkou. Byt je k dispozícií ihneď pre maximálne 3 osoby, domáce zviera po dohode s majiteľom bytu.

PLATBY:
Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí jednomesačný nájom s energiami a internetom 650,- euro + vratný depozit 650,- euro + províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 325,- euro.

LOKALITA:
Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie a dobrú dostupnosť do centra mesta ale aj na diaľničný obchvat.

/ 2 – IZBOVÝ BYT / NOVOSTAVBA / KLIMATIZÁCIA / TEHLA / PARKOVACIE STÁTIE / ZARIADENÝ / VÝŤAH / BRATISLAVA II. PODUNAJSKÉ BISKUPICE / KAZANSKÁ ULICA /


Kontaktné informácie