Byty » Byty okres Bratislava II » Byty Podunajské Biskupice » Podunajské Biskupice 2 izbový byt »

Na predaj 2 izbový byt na Závodnej ulici v Podunajských Biskupiciach

Na predaj 2 izbový byt na Závodnej ulici v Podunajských Biskupiciach

Na predaj 2 izbový byt na Závodnej ulici v Podunajských Biskupiciach Na predaj 2 izbový byt na Závodnej ulici v Podunajských Biskupiciach Na predaj 2 izbový byt na Závodnej ulici v Podunajských Biskupiciach Na predaj 2 izbový byt na Závodnej ulici v Podunajských Biskupiciach Na predaj 2 izbový byt na Závodnej ulici v Podunajských Biskupiciach Na predaj 2 izbový byt na Závodnej ulici v Podunajských Biskupiciach

84 800,00 EUR

Kategória: 2 izbový byt na predaj

Lokalita: Bratislava II - Podunajské Biskupice
(Podunajské Biskupice 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 35 m2

Dátum aktualizácie: 12.9.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 9 ročnú novostavbu 2 izbového bytu v Bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice na Závodnej ulici.

Byt s má celkovú rozlohou 35,5  m2 a namiesto balkónu ma francúzske okno. Nachádza sa na 7.p. bytového domu s výťahom a ponúka sa na predaj kompletne zariadený ako je na fotkách. 

Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obývačkou, samostatnej spálne, kúpeľne a samostatnej tolaety. Byt je udržiavany. V jeho okolí sa nachádza  kompletná občianska vybavenosť. 

Cena nehnuteľnosti je 84.800 Eur.

V cene je zahrnutý kompletný právny a finančný servis, poradenstvo, zmluvy, poplatok za návrh na vklad vlastníckého práva na katastri ako aj servis po prevode vlastníckych práv pri zmene na správcovskej spoločnosti bytového domu a na poskytovateľoch jednotlivých energií.

Obhliadky sú možné po dohode.


Kontaktné informácie