Byty » Byty okres Dolný Kubín » Byty Dolný Kubín » Dolný Kubín 3 izbový byt »

EXKLUZÍVNE Prenájom 2,5-izbový byt (56m2) v najvyhľadávanejšej lokalite Veľký Bysterec

EXKLUZÍVNE Prenájom 2,5-izbový byt (56m2) v najvyhľadávanejšej lokalite Veľký Bysterec

EXKLUZÍVNE Prenájom 2,5-izbový byt (56m2) v najvyhľadávanejšej lokalite Veľký Bysterec EXKLUZÍVNE Prenájom 2,5-izbový byt (56m2) v najvyhľadávanejšej lokalite Veľký Bysterec EXKLUZÍVNE Prenájom 2,5-izbový byt (56m2) v najvyhľadávanejšej lokalite Veľký Bysterec EXKLUZÍVNE Prenájom 2,5-izbový byt (56m2) v najvyhľadávanejšej lokalite Veľký Bysterec EXKLUZÍVNE Prenájom 2,5-izbový byt (56m2) v najvyhľadávanejšej lokalite Veľký Bysterec EXKLUZÍVNE Prenájom 2,5-izbový byt (56m2) v najvyhľadávanejšej lokalite Veľký Bysterec EXKLUZÍVNE Prenájom 2,5-izbový byt (56m2) v najvyhľadávanejšej lokalite Veľký Bysterec EXKLUZÍVNE Prenájom 2,5-izbový byt (56m2) v najvyhľadávanejšej lokalite Veľký Bysterec EXKLUZÍVNE Prenájom 2,5-izbový byt (56m2) v najvyhľadávanejšej lokalite Veľký Bysterec EXKLUZÍVNE Prenájom 2,5-izbový byt (56m2) v najvyhľadávanejšej lokalite Veľký Bysterec EXKLUZÍVNE Prenájom 2,5-izbový byt (56m2) v najvyhľadávanejšej lokalite Veľký Bysterec

380,00 EUR/mesiac

Kategória: 3 izbový byt na prenájom

Lokalita: Dolný Kubín - Dolný Kubín
(Dolný Kubín 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 56 m2

Dátum aktualizácie: 13.8.2019

Popis nehnuteľnosti

Radi by ste dočasne bývali v najvyhľadávanejšej lokalite Dolného Kubína a to na sídlisku Bysterec? V lokalite odkiaľ je všade blízko, bezproblémové parkovanie, krásny výhľad na západ slnka ;)

Byt sa nachádza v bytovom dome na vyhľadávanom sídlisku Bysterec na ulici Lucenkova odkiaľ máte na skok obchody, zástavku MHD, škôlky, školy, Aquapark, športoviská.

Vďaka dostatku parkovacích miest v okolí nebudete mať problém zaparkovať vaše auto ani neskoro večer.


Byt s dobrou dispozíciou vám poskytne 2 priestranné nepriechodné izby a jednu menšiu izbu, ktorá je zariadená skriňou a poschodovou posteľou. Ďalej tu máte kuchyňu, kúpeľňu s WC a priestrannú chodbu.

Byt má vymenené plastové okná, murované jadro, v izbách sú parkety a v chodbe a kuchyni dlažba. Bytový dom je zateplený.

Byt je k dispozícii OKAMŽITE a je tak vhodný pre ľudí, ktorý potrebujú rýchlo riešiť nájomné bývanie. Teda ak hľadáte byt, kde je možné sa skoro okamžite nasťahovať, tak tu je. 

Radi by ste dočasne bývali  v najvyhľadávanejšej lokalite? Radi by ste mali dispozične skvele riešený byt odkiaľ máte všade na skok?

Zavolajte mi ešte dnes aby som vám nemusel oznámiť, že tento byt už našiel svojho nového nájomcu.


Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text alebo časť textu, fotodokumentácia a video sú majetkom a autorským dielom spoločnosti FINREA s.r.o. a ich použitie je spoplatnené podľa cenníku uvedeného na www.finrea.sk.


Kontaktné informácie