Byty » Byty okres Trenčín » Byty Trenčín » Trenčín 5 izbový byt a viac »

JEDINEČNÝ 5izb Mezonet + 2x Terasa - na skok do CENTRA / Trenčín

JEDINEČNÝ 5izb Mezonet + 2x Terasa - na skok do CENTRA / Trenčín

JEDINEČNÝ 5izb Mezonet + 2x Terasa - na skok do CENTRA / Trenčín JEDINEČNÝ 5izb Mezonet + 2x Terasa - na skok do CENTRA / Trenčín JEDINEČNÝ 5izb Mezonet + 2x Terasa - na skok do CENTRA / Trenčín JEDINEČNÝ 5izb Mezonet + 2x Terasa - na skok do CENTRA / Trenčín JEDINEČNÝ 5izb Mezonet + 2x Terasa - na skok do CENTRA / Trenčín JEDINEČNÝ 5izb Mezonet + 2x Terasa - na skok do CENTRA / Trenčín JEDINEČNÝ 5izb Mezonet + 2x Terasa - na skok do CENTRA / Trenčín JEDINEČNÝ 5izb Mezonet + 2x Terasa - na skok do CENTRA / Trenčín JEDINEČNÝ 5izb Mezonet + 2x Terasa - na skok do CENTRA / Trenčín JEDINEČNÝ 5izb Mezonet + 2x Terasa - na skok do CENTRA / Trenčín

246 900,00 EUR

Kategória: 5 izbový byt a viac na predaj

Lokalita: Trenčín - Trenčín
(Trenčín 5 izbový byt a viac)

Úžitková plocha: 194 m2

Dátum aktualizácie: 15.8.2019

Popis nehnuteľnosti

B10 Vám Exkluzívne ponúka na predaj krásny SLNEČNÝ 5 izbový 5 a viac izbový byt s 2 priestrannými TERASAMI, ktorý sa nachádza na skok do CENTRA mesta Trenčín.

Byt sa nachádza na 3. poschodí TEHLOVÉHO bytového domu vo vyhľadávanej a tichej lokalite.

Byt je kompletne zrekonštruovaný, kde v roku 2012 boli prerobené aj nové plastové okná, dvere, dlažba, podlahy, kúpeľňa, toaleta a v roku 2015 bola spravená nová kuchynská linka. V byte sa nachádza 5x klimatizácia.

Hľadáte priestranný byt pre svoju rodinku, v ktorom budete mať všetko k dispozícii? Vďaka veľkému 5 izbovému mezonetu, ku ktorému prislúcha rozmerná pivnica, garáž a spoločná záhrada plná zelene to môžete mať! V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako obchody, MHD, školy, škôlky, zdravotníctvo, služby a kultúrne vyžitie, pretože byt je len kúsok od centra mesta.

Dispozícia

Spodné podlažie: chodba, technická miestnosť, oddelená toaleta, kúpeľňa, obývačka, detská izba, spálňa, kuchyňa, terasa

Vrchné podlažie: chodba, obývacia miestnosť, kúpeľňa s toaletou, šatník, kuchynská linka, priestranná izba, terasa

Chcete vidieť viac fotiek alebo poznať presné mesačné náklady? Zaujímajú Vás ďalšie doplňujúce informácie? Pošlite mi mail na -> becarova(zavinac)b10(bodka)sk.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 51503

Cena: 246900 €

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku


Kontaktné informácie