Byty » Byty okres Michalovce » Byty Strážske » Strážske 2 izbový byt »

PRENÁJOM ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ

PRENÁJOM ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ

PRENÁJOM ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ PRENÁJOM ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ PRENÁJOM ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ PRENÁJOM ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ PRENÁJOM ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ PRENÁJOM ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ PRENÁJOM ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ PRENÁJOM ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ

450,00 EUR/mesiac

Kategória: 2 izbový byt na prenájom

Lokalita: Michalovce - Strážske
(Strážske 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 55 m2

Dátum aktualizácie: 10.2.2020

Popis nehnuteľnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.


Ste manažérom pracujúcim v Humennom, alebo Strážskom a hľadáte bývanie v luxusnom nájomnom byte ? Chcete súkromie, pohodu a pocit domova po náročnom pracovnom dni ? To všetko vám vieme poskytnúť.


Na prenájom je pripravený novozrekonštruovaný, 2 izbový byt s balkónom v tehlovom bytovom dome v Strážskom..


Rekonštrukcia a zariadenie bolo vykonané pod dohľadom architekta, čím vznikol moderný, účelne a príjemne zrealizovaný interiér, ktorý uspokojí aj veľmi náročného klienta.


Byt je kompletne zariadený vrátanie spotrebičov.


Vo veľkej kúpelni s oknom je vaňa, bezbarierový sprchovací kút, skrinka s úmývadlom a závesné WC.


Byt sa prenajíma dlhodobo, minimálne však na jeden rok.


Pre ďalšie informácie, ako aj dohodnutie času obhliadky ma kontaktujte prosím telefonický t.č. 0907 925 636, alebo emailom holotova@diamondreality.sk v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod.


Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našími kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.


Kontaktné informácie