Byty » Byty okres Nitra » Byty Nitra » Nitra 4 izbový byt »

Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra

Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra

Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra Predaj 4izb., St.mesto - Kalvária, Rázusova, Nitra

cena dohodou

Kategória: 4 izbový byt na predaj

Lokalita: Nitra - Nitra
(Nitra 4 izbový byt)

Zastavaná plocha: 142 m2

Úžitková plocha: 142 m2

Rozloha pozemku: 808 m2

Dátum aktualizácie: 6.7.2020

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj Luxusný nadštandardný kompletne zariadený 4-izbový byt v bytovom dome NOEMIS na ul. Rázusova, m.č. St. Mesto – Kalvária.
Byt s úžitkovou plochou 103,55m2 (vrátane skladov ) s terasou o rozlohe 38.58m2 sa nachádza na 5.NP/5 v tehlovom bytovom dome pod skalou Kalvárie. K bytu prislúchajú 2 sklady: sklad na terase o výmere 2,1m2 a druhý nachádzajúci sa v na chodbe 5NP oproti bytu o výmere 2,9m2.
Dispozícia bytu: priestranná vstupná chodba so vstavanou skriňou. Vľavo s orientácia okien na severo-východ je veľká obývacia izba a moderná kuchyňa so spotrebičmi zn. Miele najvyššej modelovej rady, s jedálenským stolom a stoličkami švajčiarskej výroby zn. Vitro.
Obývacia izba zariadená sedacou súpravou zn. Zanotti, z ktorej je východ na krytú kompletne zasklenenú terasu s vyklápacími lamelami s dažďovým senzorom. Terasa je zariadená štýlovým talianskym nábytkom zn. Manutti a s grilom zn. Weber. Terasový sklad s regálmi je vybavený aj vinotékou.
Vstupne dvere do bytu sú bezpečnostné, protipožiarne s dvomi bezpečnostnými zámkami. Na chodbe, v kuchyni, jedálni a obývacej izbe sú znížené stropy systémom BARISOL s podsvietením.
Spálňa, detská izba a pracovňa sú s oknami orientovanými na východ, z ktorých je pekný výhľad zeleň so stromami a na skalu Kalvárie. V spálni je pripravená nová posteľ zn. Safron.
Na mieru vyrobené: KL, obývacia stena, vstavané skrine vo všetkých izbách, na chodbe a v šatníku, ktorý je súčasťou spálne.
Steny bytu majú povrch upravený talianskymi tapetami. Na stenách sú namontované najmodernejšie najtichšie klimatizácie zn. GREE ako aj sklenené vypínače a zásuvky.
Z chodby sú samostatné vstupy do kúpeľne so sprchovým kútom, ako aj na toaletu.
Byt je po kompletných úpravách: murovaný sprchový kút s hydroizoláciou s dlažbou a mozaikovými obkladmi, vymurované a prerobené samostatné WC s obkladom a dlažbou, dlažba na terase, kompletne prerobený vodovodný a odpadový systém, elektrika.
Plastové okná so 6-komorovým profilom s izolačným 3-sklom. Drevené talianske podlahy.
TV, internet = optika v každej miestnosti.
Bonusom je praktický pracovný kút s oknom, so zariadením: stolom, kreslom, policou
Byt je po uvoľnení okamžite obývateľný a k dispozícii po dohode s majiteľom. Je vhodný na účely investície obchodnej spoločnosti napr. na prenájom.
Vchodové dvere do domu sú s elektronickým vrátnikom.
Bytový dom NOEMISE je jediným bytovým domom kompletne zateplený minerálnou vlnou.
Veľkou výhodou je poloha bytového domu s občianskou vybavenosťou, ktorý sa nachádza v blízkosti zastávky MHD, Nemocnice, lekárne, a cca do 2min jazdy autom od nákupného centra MLYNY.
Parkovanie: 3 kryté parkovacie státia pod bytovým domom a 2 parkovacie miesta pri/pred bytovým domom.
Byt nie je zaťažený ťarchou banky. V prípade potreby zabezpečíme a predložíme znalecký posudok - možnosť kúpy na HÚ.
Cena 561.000,00 Eur s DPH / cenu poskytneme na vyžiadanie. Konečná cena je vrátane kompletného právneho servisu. Pri rýchlom, vážnom a serióznom jednaní = dohoda možná.
GARDIS s.r.o.,
0902 384 386, 0911 487 487,
gardis@centrum.sk


Kontaktné informácie