Byty » Byty okres Vranov nad Topľou » Byty Nižný Hrabovec » Nižný Hrabovec 2 izbový byt »

Na predaj krásny 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s garážou a klímou grátis v Nižnom Hrabovc

Na predaj krásny 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s garážou a klímou grátis v Nižnom Hrabovc

Na predaj krásny 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s garážou a klímou grátis v Nižnom Hrabovc Na predaj krásny 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s garážou a klímou grátis v Nižnom Hrabovc Na predaj krásny 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s garážou a klímou grátis v Nižnom Hrabovc Na predaj krásny 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s garážou a klímou grátis v Nižnom Hrabovc Na predaj krásny 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s garážou a klímou grátis v Nižnom Hrabovc Na predaj krásny 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s garážou a klímou grátis v Nižnom Hrabovc

cena dohodou

Kategória: 2 izbový byt na predaj

Lokalita: Vranov nad Topľou - Nižný Hrabovec
(Nižný Hrabovec 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 72 m2

Dátum aktualizácie: 20.9.2019

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Finanzpartner reality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt, vzdialený 7 km od okresného mesta Vranov nad Topľou v obci Nižný Hrabovec.
Byt je vhodný hneď na nasťahovanie. Bez ďalších investícii. Stačí si priniesť len papučky.
Veľkorysá podlahová plocha bytu o rozlohe 75m2 poskytuje dostatok priestoru na vytvorenie maximálneho komfortu bývania vašej rodiny.
Veľká vstupná chodba, ktorá spája miestnosti v byte je centrum celého bytu, z ktorého je vstup do kuchyne s novou na mieru robenou linkou, veľkej obývacej miestnosti, spálne, murovanej kúpeľne s vaňou a WC. Na chodbe a v spálni sa nachádzajú aj vstavané skrine, ktoré v byte zostanú.
Byt prešiel vkusnou kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa - plastové okná, plávajúce podlahy, dlažby, murované jadro, nova rozvodová skriňa, nová kuchynská linka, stierky. Byt má nové ústredné kúrenie - vlastný plynový kotol. K bytu prislúcha aj pivnica a veľká garáž v suteréne bytového domu.
A ešte jeden bonus - klíma v byte - grátis.

Hľadáte bývanie v krásnom prostredí, veľkej záhrade s altánkom, a pritom v byte za rozumnú cenu? Už to nie je nedostupné.
Výborná lokalita so všetkou občianskou vybavenosťou po blízku už nie je pre vás nedostupné.
Na všetky vaše ďalšie otázky odpovieme a pripomienky vysvetlíme pri osobnej prehliadke..

V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie zmluvy, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv a vybavenie financií.

V prípade záujmu kontaktujte:
Mgr. Lenka Horná
t.č. 0940 399 336
mail: lenka.horna@fpreality.sk


Kontaktné informácie