Byty » Byty okres Bratislava II » Byty Ružinov » Ružinov 3 izbový byt »

*3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!!

*3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!!

*3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!! *3-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM A LOGGIOU PRI PRI PARKU A.HLINKU!!!

184 990,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Bratislava II - Ružinov
(Ružinov 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 68 m2

Dátum aktualizácie: 14.7.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s nerušeným výhľadom vo vyhľadávanej lokalite s množstvom zelene pri parku A.Hlinku a v blízkosti OC RETRO na Astrovej ul. na 9/9 poschodí s výťahom o výmere 67,98m2 vrátane pivnice 1,19m2, balkóna o výmere 1,35m2 a loggie o výmere 2,94m2.
Byt prešiel novou, kompletnou rekonštrukciou:
- elektroinštalácia a vodoinštalácia
- nová kuchynská linka so vstavanou teplovzdušnou rúrou, varnou doskou, digestorom, chladničkou a mrazničkou
- plávajúca podlaha, obklady, dlažby a sanita
- omietky, interiérové dvere, vchodové bezpečnostné dvere
- svietidlá
Nehnuteľnosť ponúka praktické dispozičné riešenie:
- predsieň s priestorom na botník a vešiak
- chodba s miestom na vstavanú skriňu
- obývacia izba
- kuchyňa so vstupom na balkón
- samostatná spálňa/detská izba s vlastnou loggiou
- samostatná spálňa/detská izba
- samostatná kúpeľňa s vaňou
- toaleta
Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť:
v pešej dostupnosti potraviny Samoška, OC RETRO, Ružinovské jazero Rohlík, bežecká dráha, Ružinovská nemocnica, administratívne centrum Rosum, materské a základné školy, ihriská, fitness, reštaurácie a kaviarničky, električky, autobusy a veľmi príjemné prostredie plné zelene, parkov s výbornou dostupnosťou do centra mesta.
Cena: 184.900,-Eur vrátane sprostredkovateľskej odmeny RK.
Obhliadky: Michal Toriška tel. 0904 905 148.E-mail: mtoriska@qreal.sk


Kontaktné informácie