Byty » Byty okres Bratislava V » Byty Petržalka » Petržalka 1 izbový byt »

Na prenájom 1 izbový byt na ul. Topoľčianska pri jazere Draždiak IHNEĎ VOĽNÝ

Na prenájom 1 izbový byt na ul. Topoľčianska pri jazere Draždiak IHNEĎ VOĽNÝ

Na prenájom 1 izbový byt na ul. Topoľčianska pri jazere Draždiak IHNEĎ VOĽNÝ Na prenájom 1 izbový byt na ul. Topoľčianska pri jazere Draždiak IHNEĎ VOĽNÝ Na prenájom 1 izbový byt na ul. Topoľčianska pri jazere Draždiak IHNEĎ VOĽNÝ Na prenájom 1 izbový byt na ul. Topoľčianska pri jazere Draždiak IHNEĎ VOĽNÝ Na prenájom 1 izbový byt na ul. Topoľčianska pri jazere Draždiak IHNEĎ VOĽNÝ Na prenájom 1 izbový byt na ul. Topoľčianska pri jazere Draždiak IHNEĎ VOĽNÝ Na prenájom 1 izbový byt na ul. Topoľčianska pri jazere Draždiak IHNEĎ VOĽNÝ Na prenájom 1 izbový byt na ul. Topoľčianska pri jazere Draždiak IHNEĎ VOĽNÝ Na prenájom 1 izbový byt na ul. Topoľčianska pri jazere Draždiak IHNEĎ VOĽNÝ

420,00 EUR/mesiac

Kategória: 1 izbový byt na prenájom

Lokalita: Bratislava V - Petržalka
(Petržalka 1 izbový byt)

Úžitková plocha: 36 m2

Dátum aktualizácie: 17.7.2019

Popis nehnuteľnosti

EXKLUZÍVNE ponúkame na prenájom krásny priestranný 1-izbový byt o výmere 36,19 m2 na ul. Topoľčianska v Bratislave – Petržalka na 2p./ 12p.  Byt pozostáva z 1 veľkej samostatnej izby, samostatnej kuchyne, chodby, kúpeľne spojenej s wc . Je orientovaný do tichej časti.

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii:  nová maľovka, plastové okná, bezpečnostné dvere Sherlock, murované jadro.

Byt sa prenajíma so zariadením: kuchynská linka,  el. sporák so sklokeramickou varnou doskou a teplovzdušnou rúrou, chladnička, práčka, v kuchyni stôl, váľanda s úložným priestorom, v predsieni rolldoor, v izbe rozkladacia sedačka, 2 taburetky, staršia obývačková zostava, skriňa. Prosba majiteľky bez zvieratiek, nefajčiari.

Dom je zateplený, brána na čip, 2x výťah, výborná poloha. 

Okolie: výborná občianska vybavenosť, v blízkosti  jazero Draždiak, hrádza na korčuľovanie a bicyklovanie, Petržalská tržnica, obchody (Billa, Kaufland, Lidl, Tesco), zdravotné stredisko Strečnianska,  lekáreň, nemocnica Antolská a Medissimo, MŠ, ZŠ, pošta, reštaurácie, parkovanie pred domom, zastávky MHD, veľa zelene, rýchla dostupnosť do mesta a rýchle napojenie von z mesta cez obchvat.

Byt je IHNEĎ VOĽNÝ.

Cena: 420 eur vrátane energií.

Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí (spolu: 1260 eur), ktorá pozostáva:
1mesačný nájom (420 eur),

depozit (vo výške 1 mesačného nájmu 420 eur dá sa uhradiť na splátky),
za sprostredkovanie (420 eur).

Kontakt:

Tomáš Janek, 0903 73 85 99, tomas.janek9@gmail.com, janek@karinpartners.sk

Mgr. Anetta Vlčáková, 0905 83 33 44, anetta.vlcakova@gmail.com, vlcakova@karinpartners.sk

 


Kontaktné informácie