4-izbový byt v Spišskej Novej Vsi

4-izbový byt v Spišskej Novej Vsi 4-izbový byt v Spišskej Novej Vsi 4-izbový byt v Spišskej Novej Vsi 4-izbový byt v Spišskej Novej Vsi 4-izbový byt v Spišskej Novej Vsi 4-izbový byt v Spišskej Novej Vsi 4-izbový byt v Spišskej Novej Vsi 4-izbový byt v Spišskej Novej Vsi 4-izbový byt v Spišskej Novej Vsi 4-izbový byt v Spišskej Novej Vsi 4-izbový byt v Spišskej Novej Vsi

76 000,00 EUR

Kategória: 4 izbový byt na predaj

Lokalita: Spišská Nová Ves - Spišská Nová Ves
(Spišská Nová Ves 4 izbový byt)

Úžitková plocha: 80 m2

Dátum aktualizácie: 6.9.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 4-izbový byt s loggiou na medziposchodí v Spišskej Novej Vsi sídl. Mier. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii a nachádza sa v bytovom dome na 1. poschodí. Byt pozostáva z 4 obytných miestností, kuchyne, chodby, kúpeľne , WC, loggie o celkovej podlahovej rozlohe bytu 80 m2. Obývacia izba a kuchyňa sú prepojené, v celom byte sú plastové okná, korkové podlahy, keramická dlažba v kúpeľni a časť chodby. Nové stupačkové rozvody. Byt je v osobnom vlastníctve a ponúka sa aj so zariadením.

BYTOVÝ DOM: Výborná občianska vybavenosť v okolí a s parkovaním pred bytovým domom. Bytový dom je zateplený ( r. 2016 ) má Energetický certifikát - trieda B.

Kontakt: tel.č. 0917 145 901 email: genigova@sigmareality.sk


Kontaktné informácie