Byty » Byty okres Skalica » Byty Skalica » Skalica 2 izbový byt »

Predaj bytu (2 izbový) 74m2, Skalica

Predaj bytu (2 izbový) 74m2, Skalica

Predaj bytu (2 izbový) 74m2, Skalica Predaj bytu (2 izbový) 74m2, Skalica Predaj bytu (2 izbový) 74m2, Skalica Predaj bytu (2 izbový) 74m2, Skalica Predaj bytu (2 izbový) 74m2, Skalica Predaj bytu (2 izbový) 74m2, Skalica Predaj bytu (2 izbový) 74m2, Skalica Predaj bytu (2 izbový) 74m2, Skalica Predaj bytu (2 izbový) 74m2, Skalica Predaj bytu (2 izbový) 74m2, Skalica Predaj bytu (2 izbový) 74m2, Skalica Predaj bytu (2 izbový) 74m2, Skalica Predaj bytu (2 izbový) 74m2, Skalica

76 500,00 EUR

Kategória: 2 izbový byt na predaj

Lokalita: Skalica - Skalica
(Skalica 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 74 m2

Dátum aktualizácie: 17.7.2019

Popis nehnuteľnosti

Na predaj 2 izbový byt v Skalici.
Realitná kancelária RE/MAX Good Choice ponúka na predaj pekný 2-izbový byt o rozlohe 74 m2 (vrátane pivnice) v Skalici. Byt sa nachádza na 3/3 poschodí v bytovom dome.
Bytový dom je tehlový. V roku 2009 bol kompletne rekonštruovaný a zateplený. K celkovému pohodliu a bezpečnosti bývania prispievajú udržiavané spoločné priestory v bytovke ako aj okolia bytového domu a tiež zabezpečený vchod. Pred bytovým domom je parkovisko, kde jedno parkovacie miesto prislúcha k bytu, ďalšie parkovacie miesta sú voľne k dispozícii.
Byt má vlastný plynový kotol JUNKERS so zásobníkom na teplú vodu, vykurovanie radiátormi, chladenie klimatizáciou HOKAIDO. Podlahy sú keramické (chodba, kuchyňa, kúpeľňa, WC) a laminátové v izbách, okná plastové, bytové jadro murované.
Dispozícia bytu: vstupná chodba, z ktorej je vstup do šatníka, spálne, kúpeľne s WC, obývačky a kuchyne. Obývačka je prepojená ďalším vstupom s kuchyňou.
Mesačné náklady na byt 100,- EUR (elektrina, plyn, voda, správcovský poplatok) pri dvojčlennej rodine.
Skalica „mesto, kde sa žije“ má kompletnú občiansku vybavenosť od škôlky až po vysokú školu, od malých obchodíkov až po supermarkety, zábavné centrum MAX, autobusovú, vlakovú dopravu, športoviská, letný, zimný štadión, golfové ihrisko, tenisové kurty... a neoddeliteľnou súčasťou Skalice je jej významná história, historické pamiatky a veľkolepé kultúrne podujatia...
Odporúčam vidieť!
Súčasťou našej kancelárie je tiež hypotekárne centrum, kde vám naši hypotekárni špecialisti okrem porovnania hypoték pomôžu kompletne vybaviť všetky náležitosti k úspešnému získaniu najlepšej hypotéky a to všetko zdarma.


Kontaktné informácie