Byty » Byty okres Skalica » Byty Skalica » Skalica 2 izbový byt »

Veľký 2-izb.byt s lódžiou – Vajanského ul. v Skalici

Veľký 2-izb.byt s lódžiou – Vajanského ul. v Skalici

Veľký 2-izb.byt s lódžiou – Vajanského ul. v Skalici Veľký 2-izb.byt s lódžiou – Vajanského ul. v Skalici Veľký 2-izb.byt s lódžiou – Vajanského ul. v Skalici Veľký 2-izb.byt s lódžiou – Vajanského ul. v Skalici Veľký 2-izb.byt s lódžiou – Vajanského ul. v Skalici Veľký 2-izb.byt s lódžiou – Vajanského ul. v Skalici Veľký 2-izb.byt s lódžiou – Vajanského ul. v Skalici Veľký 2-izb.byt s lódžiou – Vajanského ul. v Skalici Veľký 2-izb.byt s lódžiou – Vajanského ul. v Skalici Veľký 2-izb.byt s lódžiou – Vajanského ul. v Skalici Veľký 2-izb.byt s lódžiou – Vajanského ul. v Skalici Veľký 2-izb.byt s lódžiou – Vajanského ul. v Skalici Veľký 2-izb.byt s lódžiou – Vajanského ul. v Skalici

75 000,00 EUR

Kategória: 2 izbový byt na predaj

Lokalita: Skalica - Skalica
(Skalica 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 69 m2

Dátum aktualizácie: 17.7.2019

Popis nehnuteľnosti

Ak ste stále nenašli pekný, veľký, zariadený byt v Skalici, práve my Vám taký ponúkame. Super lokalita, Vajanského ul., pri základnej škole, 2/3 poschodie v tehlovom bytovom dome, priestranná lódžia, parkovisko za bytovým domom – to sú benefity tohto bytu.
Byt je zrekonštruovaný (nové plastové okná, interiérové dvere, plávajúce podlahy a dlažby) a zariadený: v kuchyni sa nachádza chladnička, jedálenský stôl so stoličkami, v obývačke sedacia súprava, zostava pod TV. Kúpeľňa je vybavená práčkou, vaňou a skrinkou s umývadlom. Samostatné WC je taktiež výhodou.
Úložný priestor je riešený vstavanou skriňou v chodbe, veľkou skriňou v spálni.
Byt, o rozlohe 69 m2, ponúka komfort, pohodlie a nerušené bývanie. K bytu prislúcha i pivnica o rozlohe 3 m x 3,5 m.
O zábavu sa Vám postará krásny výhľad priamo na futbalový štadión, všetky zápasy vidíte "online“.
Bytový dom je zrekonštruovaný, zateplený. Mesačné náklady pri dvoch osobách sú cca 140,- Eur plus elektrina. V byte sa využíva aj plyn na varenie.
Balkón je zastrešený, parkovanie priamo pri bytovom dome.
Blízkosť základnej školy, ktorá je hneď pri bytovom dome, je výhodou pre rodinku s deťmi, zdravotné stredisko sa nachádza cez cestu spolu s pekárňou a potravinami.


Kontaktné informácie