Byty » Byty okres Skalica » Byty Gbely » Gbely 2 izbový byt »

Predaj 2-izb.bytu v Gbeloch - samostatné kúrenie

Predaj 2-izb.bytu v Gbeloch - samostatné kúrenie

Predaj 2-izb.bytu v Gbeloch - samostatné kúrenie Predaj 2-izb.bytu v Gbeloch - samostatné kúrenie Predaj 2-izb.bytu v Gbeloch - samostatné kúrenie Predaj 2-izb.bytu v Gbeloch - samostatné kúrenie Predaj 2-izb.bytu v Gbeloch - samostatné kúrenie Predaj 2-izb.bytu v Gbeloch - samostatné kúrenie Predaj 2-izb.bytu v Gbeloch - samostatné kúrenie Predaj 2-izb.bytu v Gbeloch - samostatné kúrenie Predaj 2-izb.bytu v Gbeloch - samostatné kúrenie Predaj 2-izb.bytu v Gbeloch - samostatné kúrenie Predaj 2-izb.bytu v Gbeloch - samostatné kúrenie Predaj 2-izb.bytu v Gbeloch - samostatné kúrenie Predaj 2-izb.bytu v Gbeloch - samostatné kúrenie Predaj 2-izb.bytu v Gbeloch - samostatné kúrenie

45 500,00 EUR

Kategória: 2 izbový byt na predaj

Lokalita: Skalica - Gbely
(Gbely 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 53 m2

Dátum aktualizácie: 14.10.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 2-izb. byt v meste Gbely, ktorý sa nachádza na 1/2 poschodí v tehlovom bytovom dome.

Tento byt má výmeru 52,70 m2, prislúcha k nemu murovaná pivnica v suteréne a taktiež možnosť využívať priestor za bytovkou ako záhradu. Nakoľko je byt v pôvodnom, avšak zachovalom stave, je na novom vlastníkovi, ako si interiér upraví podľa vlastných predstáv a možností.

Vstupom do bytu sa dostaneme do chodby, kde môžu mať svoje miesto vstavané skrine. Kuchyňa spolu s komorou sú orientované do ulice, obývačka a izba do dvora. Kúpeľňa je spoločná s toaletou, oddelená stenou.

Kúrenie je riešené pôvodnými gamatkami, byt disponuje aj komínom, takže sa dajú dobudovať aj krbové kachle.

Výhody bytu:
* parkovanie priamo pred bytovým domom,
* možnosť vlastného samostatného kúrenia,
* tehlová konštrukcia bytového domu,
* škola a škôlka v tesnej blízkosti,
* bezproblémoví susedia.


Kontaktné informácie