Byty » Byty okres Skalica » Byty Holíč » Holíč 3 izbový byt »

Pekný veľký 3-izb.byt s komorou - Holíč

Pekný veľký 3-izb.byt s komorou - Holíč

Pekný veľký 3-izb.byt s komorou - Holíč Pekný veľký 3-izb.byt s komorou - Holíč Pekný veľký 3-izb.byt s komorou - Holíč Pekný veľký 3-izb.byt s komorou - Holíč Pekný veľký 3-izb.byt s komorou - Holíč Pekný veľký 3-izb.byt s komorou - Holíč Pekný veľký 3-izb.byt s komorou - Holíč Pekný veľký 3-izb.byt s komorou - Holíč Pekný veľký 3-izb.byt s komorou - Holíč Pekný veľký 3-izb.byt s komorou - Holíč Pekný veľký 3-izb.byt s komorou - Holíč Pekný veľký 3-izb.byt s komorou - Holíč Pekný veľký 3-izb.byt s komorou - Holíč Pekný veľký 3-izb.byt s komorou - Holíč Pekný veľký 3-izb.byt s komorou - Holíč Pekný veľký 3-izb.byt s komorou - Holíč

70 600,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Skalica - Holíč
(Holíč 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 78 m2

Dátum aktualizácie: 17.7.2019

Popis nehnuteľnosti

Výnimočný 3-izb.byt v meste Holíč, lokalita SNP, ponúkame na predaj. Zrekonštruovaný byt v bytovom dome sa nachádza na 5/8 poschodí s výťahom. Byt disponuje balkónom, pivnicou a veľkou výhodou je komora v samotnom byte.

Tento krásny priestranný byt o rozlohe 78 m2 pozostáva z: veľkej vstupnej chodby so štýlovou šatníkovou zostavou, izby, spálne, obývačky, kuchyne s jedálenskou časťou, samostatnej toalety, kúpeľne s vaňou a komorou. Priestor medzi komorou a izbou je využitý v súčasnosti na miesto, kde sa nachádza práčka.

Rekonštrukcia: plastové okná, vchodové dvere, kvalitná plávajúca podlaha, keramické dlažby, murované jadro, nové ističe, nové rozvody vody, odpadov.

Mesačné náklady na byt (správcovská spoločnosť, elektrina, plyn) sú 190,- Eur. Byt je pekný, útulný, účelný, slnečný, ihneď obývateľný. Nepremeškajte túto výbornú ponuku, kúpou určite nezaháľate a vytvoríte si Vaše nové bývanie.

Zdravotné služby i ostatná sieť obchodov a služieb je takmer na dosah.


Kontaktné informácie