Byty » Byty okres Bratislava V » Byty Petržalka » Petržalka 4 izbový byt »

Predaj 4i. bytu v TOP lokalite s výhľadom na hrad a ufo, Černyševského

Predaj 4i. bytu v TOP lokalite s výhľadom na hrad a ufo, Černyševského

Predaj 4i. bytu v TOP lokalite s výhľadom na hrad a ufo, Černyševského Predaj 4i. bytu v TOP lokalite s výhľadom na hrad a ufo, Černyševského Predaj 4i. bytu v TOP lokalite s výhľadom na hrad a ufo, Černyševského Predaj 4i. bytu v TOP lokalite s výhľadom na hrad a ufo, Černyševského Predaj 4i. bytu v TOP lokalite s výhľadom na hrad a ufo, Černyševského Predaj 4i. bytu v TOP lokalite s výhľadom na hrad a ufo, Černyševského Predaj 4i. bytu v TOP lokalite s výhľadom na hrad a ufo, Černyševského Predaj 4i. bytu v TOP lokalite s výhľadom na hrad a ufo, Černyševského Predaj 4i. bytu v TOP lokalite s výhľadom na hrad a ufo, Černyševského Predaj 4i. bytu v TOP lokalite s výhľadom na hrad a ufo, Černyševského Predaj 4i. bytu v TOP lokalite s výhľadom na hrad a ufo, Černyševského Predaj 4i. bytu v TOP lokalite s výhľadom na hrad a ufo, Černyševského Predaj 4i. bytu v TOP lokalite s výhľadom na hrad a ufo, Černyševského Predaj 4i. bytu v TOP lokalite s výhľadom na hrad a ufo, Černyševského Predaj 4i. bytu v TOP lokalite s výhľadom na hrad a ufo, Černyševského Predaj 4i. bytu v TOP lokalite s výhľadom na hrad a ufo, Černyševského Predaj 4i. bytu v TOP lokalite s výhľadom na hrad a ufo, Černyševského Predaj 4i. bytu v TOP lokalite s výhľadom na hrad a ufo, Černyševského Predaj 4i. bytu v TOP lokalite s výhľadom na hrad a ufo, Černyševského Predaj 4i. bytu v TOP lokalite s výhľadom na hrad a ufo, Černyševského

184 370,00 EUR

Kategória: 4 izbový byt na predaj

Lokalita: Bratislava V - Petržalka
(Petržalka 4 izbový byt)

Úžitková plocha: 82 m2

Dátum aktualizácie: 16.7.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt so samostatným šatníkom a krásnym výhľadom na Bratislavský hrad a UFO vo výbornej lokalite na začiatku Petržalky neďaleko Auparku na Černyševského ulici.

BYT: Celková výmera bytu je 81, 87m2 z toho loggia 3,47m2. K bytu prislúcha aj pivnica. Nachádza sa na 7. poschodí z 8 s výťahom. Byt je čiastočne zrekonštruovaný, má plávajúce podlahy, plastové okná, murované jadro a zasklenú loggiu. Dom prešiel rekonštrukciou, v rámci ktorej bol zateplený, má nový výťah a zrekonštruované spoločné priestory.

DISPOZÍCIA: Vstupná hala, v ktorej sa nachádza samostatný šatník, ďalej na pravej strane sú 3 nepriechodné izby a naľavo je situovaná obývačka a kuchyňa, z ktorej je výstup na zasklenú loggiu. Oproti vstupnej hale sa nachádza kúpeľňa a oddelená toaleta.

LOKALITA: Byt sa nachádza vo výnimočnej lokalite na začiatku Petržalky. V pešej dostupnosti je  obchodné centrum Aupark, historické centrum mesta, kaviarne, reštaurácie, zdravotnícke zariadenia, obchody, pošta a športová hala. Pre milovníkov prírody a športu sa v blízkosti nachádza Sad Janka  Kráľa.  Byt je ideálny pre rodiny s deťmi, keďže hneď pred domom sa nachádza základná škola a za domom detské ihrisko s dostatkom zelene. Výnimočnosťou tejto lokality je bezproblémové parkovanie, ktoré je v Petržalke už skôr raritou a výborné napojenie na diaľničný obchvat či už do Košíc alebo Českej republiky.

CENA: 184 370€


Kontaktné informácie