Byty » Byty okres Michalovce » Byty Michalovce » Michalovce 3 izbový byt »

SIMI real – novinka – predaný

SIMI real – novinka – predaný

SIMI real – novinka – predaný SIMI real – novinka – predaný SIMI real – novinka – predaný SIMI real – novinka – predaný SIMI real – novinka – predaný SIMI real – novinka – predaný SIMI real – novinka – predaný SIMI real – novinka – predaný SIMI real – novinka – predaný SIMI real – novinka – predaný SIMI real – novinka – predaný SIMI real – novinka – predaný SIMI real – novinka – predaný SIMI real – novinka – predaný SIMI real – novinka – predaný

cena dohodou

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Michalovce - Michalovce
(Michalovce 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 67 m2

Dátum aktualizácie: 10.9.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s veľkým balkónom v OV na ul.Volgogradská, 4.poschodie. Byt je prešiel čiastočnou rekonštrukciou /plastové okná, kvalitné PVC, murované jadro, bezpečnostné dvere…/ a je vhodný na okamžité bývanie. V byte sa nachádza komora. Predáva sa so zariadením okrem elektroniky. K bytu patrí aj pivnica. Bytový dom sa nachádza blízko OC IDEA a OD Lidl…kompletná občianska vybavenosť. Celková výmera bytu je 67 m2.

Možnosť platby aj cez HÚ s ktorým Vám radi pomôžeme v našom hypotekárnom centre FINVIA za najvýhodnejších podmienok.
Bližšie informácie a obhliadku si dohodnite na tel.čísle 0915 311 636 alebo nás navštívte v kancelárii na ul.GORKÉHO 7 v budove G7 na 2.poschodí v Michalovciach.


Kontaktné informácie