Byty » Byty okres Michalovce » Byty Michalovce » Michalovce 3 izbový byt »

SIMI real - 3 izbový byt s balkónom - po rekonštrukcii

SIMI real - 3 izbový byt s balkónom - po rekonštrukcii

SIMI real - 3 izbový byt s balkónom - po rekonštrukcii SIMI real - 3 izbový byt s balkónom - po rekonštrukcii SIMI real - 3 izbový byt s balkónom - po rekonštrukcii SIMI real - 3 izbový byt s balkónom - po rekonštrukcii SIMI real - 3 izbový byt s balkónom - po rekonštrukcii SIMI real - 3 izbový byt s balkónom - po rekonštrukcii SIMI real - 3 izbový byt s balkónom - po rekonštrukcii SIMI real - 3 izbový byt s balkónom - po rekonštrukcii SIMI real - 3 izbový byt s balkónom - po rekonštrukcii SIMI real - 3 izbový byt s balkónom - po rekonštrukcii SIMI real - 3 izbový byt s balkónom - po rekonštrukcii SIMI real - 3 izbový byt s balkónom - po rekonštrukcii

70 800,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Michalovce - Michalovce
(Michalovce 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 70 m2

Dátum aktualizácie: 10.9.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na ul. MURGAŠA na 2.poschodí ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou a je vhodný na okamžité bývanie. Bytový dom prešiel taktiež rekonštrukciou a nachádza sa neďaleko centra s kompletnou občianskou vybavenosťou. CELKOVÁ výmera je 70 m2. K bytu patrí aj pivnica. Byt sa predáva bez zaradenia.

Možnosť platby aj cez HÚ s ktorým Vám radi pomôžeme v našom hypotekárnom centre FINVIA za najvýhodnejšich podmienok.
NÁKLADY na bývanie cca 130e...

Bližšie informácie a obhliadku si dohodnite na tel.čísle 0915 311 636 alebo nás navštívte v kancelárii na ul.GORKÉHO 7 v budove G7 na 2.poschodí v Michalovciach.
Cena bytu dohodou.


Kontaktné informácie