Byty » Byty okres Bratislava II » Byty Podunajské Biskupice » Podunajské Biskupice 4 izbový byt »

4 izb. BA II, Kazanská ul. s orientáciou do dvora a s jedinečným výhľadom na Karpaty a Bratislavský

4 izb. BA II, Kazanská ul. s orientáciou do dvora a s jedinečným výhľadom na Karpaty a Bratislavský

4 izb. BA II, Kazanská ul. s orientáciou do dvora a s jedinečným výhľadom na Karpaty a Bratislavský 4 izb. BA II, Kazanská ul. s orientáciou do dvora a s jedinečným výhľadom na Karpaty a Bratislavský 4 izb. BA II, Kazanská ul. s orientáciou do dvora a s jedinečným výhľadom na Karpaty a Bratislavský 4 izb. BA II, Kazanská ul. s orientáciou do dvora a s jedinečným výhľadom na Karpaty a Bratislavský 4 izb. BA II, Kazanská ul. s orientáciou do dvora a s jedinečným výhľadom na Karpaty a Bratislavský 4 izb. BA II, Kazanská ul. s orientáciou do dvora a s jedinečným výhľadom na Karpaty a Bratislavský 4 izb. BA II, Kazanská ul. s orientáciou do dvora a s jedinečným výhľadom na Karpaty a Bratislavský 4 izb. BA II, Kazanská ul. s orientáciou do dvora a s jedinečným výhľadom na Karpaty a Bratislavský 4 izb. BA II, Kazanská ul. s orientáciou do dvora a s jedinečným výhľadom na Karpaty a Bratislavský 4 izb. BA II, Kazanská ul. s orientáciou do dvora a s jedinečným výhľadom na Karpaty a Bratislavský 4 izb. BA II, Kazanská ul. s orientáciou do dvora a s jedinečným výhľadom na Karpaty a Bratislavský 4 izb. BA II, Kazanská ul. s orientáciou do dvora a s jedinečným výhľadom na Karpaty a Bratislavský 4 izb. BA II, Kazanská ul. s orientáciou do dvora a s jedinečným výhľadom na Karpaty a Bratislavský 4 izb. BA II, Kazanská ul. s orientáciou do dvora a s jedinečným výhľadom na Karpaty a Bratislavský 4 izb. BA II, Kazanská ul. s orientáciou do dvora a s jedinečným výhľadom na Karpaty a Bratislavský 4 izb. BA II, Kazanská ul. s orientáciou do dvora a s jedinečným výhľadom na Karpaty a Bratislavský 4 izb. BA II, Kazanská ul. s orientáciou do dvora a s jedinečným výhľadom na Karpaty a Bratislavský 4 izb. BA II, Kazanská ul. s orientáciou do dvora a s jedinečným výhľadom na Karpaty a Bratislavský 4 izb. BA II, Kazanská ul. s orientáciou do dvora a s jedinečným výhľadom na Karpaty a Bratislavský

199 900,00 EUR

Kategória: 4 izbový byt na predaj

Lokalita: Bratislava II - Podunajské Biskupice
(Podunajské Biskupice 4 izbový byt)

Úžitková plocha: 87 m2

Dátum aktualizácie: 14.9.2019

Popis nehnuteľnosti

Predáme priestranný slnečný 4 izbový byt na Kazanskej ul. v Podunajských Biskupiciach o výmere 86,73 m2 + balkón o výmere 7 m2, na 5/7 poschodí v 12 ročnej zateplenej tehlovej novostavbe s obľúbenou orientáciou na juho západ.

Obytný dom je umiestnený v príjemnom zelenom prostredí Biskupických záhrad s výhľadom na Karpaty a nepredpokladajúc aj na Bratislavský hrad. Je osadený na oplotenom pozemku, kde je dvor využitý na parkovanie áut pre majiteľov bytov. Parkovanie je riešené aj v suteréne domu ako i na priľahlých parkoviskách. K bytu patrí 1 parkovacie miesto v suteréne domu, ktoré je už v cene bytu. Vstup do dvora a domu je kontrolovaný na kódovaný čip, celý objekt je pod kamerovým systémom napojený na pult centrálnej ochrany, čo umožňuje obyvateľom pokojné, bezpečné a nikým nerušené bývanie. V dome je centrálny kotol a každý byt má vlastný výmeník, čo znamená, že si môžete kúrenie regulovať sami v byte. V dome je možnosť napojenia na UPC, Satro, Telekom a Swan.

Zaujímavosťou je samovetrací systém LUKOS s režimom letným a zimným, ktorý zabezpečuje neustály prísun čerstvého vzduchu do bytu. Ďalšou výnimočnosťou sú sadrokartónom odhlučnené všetky steny vrátane stropu, čo je veľkou výhodou pri rekonštrukcii a presunu elektrických káblov.

V byte nájdete pri vstupe šatník o výmere 4 m2, vstupnú chodbu, z ktorej vojdete do priestrannej obývačky prepojenej s kuchyňou. Kuchynská linka je plne vybavená vstavanými spotrebičmi všetky, ako je umývačka riadu, elektrická platňa na varenie, rúra ako aj chladnička s mrazničkou sú značky Whirlpool. V celom byte sú plastové okná s izolačným dvojsklom a žalúziami. Spálňa a detské izby sú umiestnené mimo dennej časti, kde sa dostanete chodbou, na ktorej sa nachádza priestranná kúpeľňa a samostatné WC. V okolí nájdete školy, škôlky, nákupné zóny, Kaufland, Lidl, Billu ako i Tesco. Mesačné náklady na prevádzku bytu sú 145,- EUR + elektrika a internet.

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.: 0905 456 542.


Kontaktné informácie