Byty » Byty okres Bratislava I » Byty Staré Mesto » Staré Mesto 2 izbový byt »

Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta

Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta

Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta Predaj elegantného kompletne rekonštruovaného bytu v centre Starého mesta

cena dohodou

Kategória: 2 izbový byt na predaj

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto
(Staré Mesto 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 94 m2

Rozloha pozemku: 1 050 m2

Dátum aktualizácie: 16.7.2019

Popis nehnuteľnosti

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj elegantný kompletne zrekonštruovaný byt v centre Starého mesta

Byt sa nachádza v neskorobarokovom meštianskom dome na Františkánskom nám. č. 7 v historickom centre Bratislavy.

Please see below more information:

http://www.remax-slovakia.sk/reality/detail/96196/sale-of-an-elegant-and-exclusively-renovated-apartment-directly-in-the-city-center-of-bratislava/re-max-diamond/M3789


S bytom sa predáva aj podiel na pozemku pod stavbou a spoločného dvora (1050m2).

BYT:

2 izbový slnečný byt sa nachádza na treťom nadzemnom podlaží. Výmera úžitkovej plochy bytu je 94m2. Orientácia bytu je juho-východ a severo-západ.
Obe strany bytu sú orientované do tichých dvorov. Na juho-východnú stranu je orientovaná veľká obývacia izba s jedálňou. Kúpelňa s krásnou historickou klenbou je orientovaná na severo-západ. Spálňa je orientovaná na obe strany.

Nehnuteľnosť pozostáva:

1. izba = 37m2,
2. izba = 32m2,
kuchyňa = 11m2,
kúpelňa
WC = 11m2.

Byt je po kompletnej vysokokvalitnej rekonštrukcii (2017-2018), ktorá prebehla pod dohľadom pamiatkového úradu. Nehnuteľnosť je možné predať aj s vkusným zariadením podľa fotodokumentácie.

Veľkopriestorová spoločenská izba s koženou sedacou súpravou obsahuje jedálenskú časť .
V spálni je dvojposteľ s jednolôžková posteľ, komody, skriňa so systémom rolldor, písací stôl s pracovnou stoličkou, TV.
Kuchyňa obsahuje chladničku s mrazničkou, plynový sporák, elektrickú rúru na pečenie, digestor, jedálenský stôl, umývačku riadu.
V kúpeľni je pračka, samostatný plynový kotol , ktorý zabezpečuje aj ohrev vody.
V byte je internet a káblová televízia.

DOM:

Trojposchodový dom na Františkánskom námestí je jeden z najvýznamnejších meštianskych domov v Bratislave. Bol postavený na konci 16. storočia na nepravidelnom pôdoryse dvoch starších objektov. Pozemok na ktorom stojí, bol zastavaný už počas ranného stredoveku, čo dokumentuje gotické murivo. Niektoré časti objektu vznikali v priebehu ďalších storočí. V priebehu 18. storočia budova prešla, rovnako ako mnohé susedné budovy, barokovou prestavbou.
Celá budova prešla dôkladnou rekonštrukciou, ktorá sa zamerala nielen na opravu vekom zničených častí, ale aj na zmenu dispozičného rozloženia. Rekonštrukcia sa rovnako dotkla aj vonkajšej fasády, fasád vo vnútri dvora a pavlačí. Dom je Národná kultúrna pamiatka.

OKOLIE:

Vzácna a tichá lokalita v úplnom centre Bratislavy. Poloha umožňuje kompletnú občiansku vybavenosť.

CENA:

Cena na vyžiadanie

Bezplatne Vám vybavíme hypotekárny úver s čo najnižším úrokom.Kontaktné informácie