Byty » Byty okres Bratislava II » Byty Vrakuňa » Vrakuňa 4 izbový byt »

Apartim s.r.o predá pekný, veľký 4 izb byt 93 m2 s predzáhradkou a altánkom na Ihličnatej ul.

Apartim s.r.o predá pekný, veľký 4 izb byt 93 m2 s predzáhradkou a altánkom na Ihličnatej ul.

Apartim s.r.o predá pekný, veľký 4 izb byt 93 m2 s predzáhradkou a altánkom na Ihličnatej ul. Apartim s.r.o predá pekný, veľký 4 izb byt 93 m2 s predzáhradkou a altánkom na Ihličnatej ul. Apartim s.r.o predá pekný, veľký 4 izb byt 93 m2 s predzáhradkou a altánkom na Ihličnatej ul. Apartim s.r.o predá pekný, veľký 4 izb byt 93 m2 s predzáhradkou a altánkom na Ihličnatej ul. Apartim s.r.o predá pekný, veľký 4 izb byt 93 m2 s predzáhradkou a altánkom na Ihličnatej ul. Apartim s.r.o predá pekný, veľký 4 izb byt 93 m2 s predzáhradkou a altánkom na Ihličnatej ul. Apartim s.r.o predá pekný, veľký 4 izb byt 93 m2 s predzáhradkou a altánkom na Ihličnatej ul. Apartim s.r.o predá pekný, veľký 4 izb byt 93 m2 s predzáhradkou a altánkom na Ihličnatej ul. Apartim s.r.o predá pekný, veľký 4 izb byt 93 m2 s predzáhradkou a altánkom na Ihličnatej ul. Apartim s.r.o predá pekný, veľký 4 izb byt 93 m2 s predzáhradkou a altánkom na Ihličnatej ul. Apartim s.r.o predá pekný, veľký 4 izb byt 93 m2 s predzáhradkou a altánkom na Ihličnatej ul. Apartim s.r.o predá pekný, veľký 4 izb byt 93 m2 s predzáhradkou a altánkom na Ihličnatej ul. Apartim s.r.o predá pekný, veľký 4 izb byt 93 m2 s predzáhradkou a altánkom na Ihličnatej ul. Apartim s.r.o predá pekný, veľký 4 izb byt 93 m2 s predzáhradkou a altánkom na Ihličnatej ul. Apartim s.r.o predá pekný, veľký 4 izb byt 93 m2 s predzáhradkou a altánkom na Ihličnatej ul.

170 000,00 EUR

Kategória: 4 izbový byt na predaj

Lokalita: Bratislava II - Vrakuňa
(Vrakuňa 4 izbový byt)

Úžitková plocha: 106 m2

Dátum aktualizácie: 10.10.2019

Popis nehnuteľnosti

Apartim s.r.o predá pekný, veľký 4 izbový byt na Ihličnatej ulici vo Vrakuni, ktorý sa nachádza v obytnom dome len s piatimi bytovými jednotkami v kľudnom prostredí medzi rodinnými domami. Dom je v uzavretom súkromnom dvore s vlastným parkovaním a veľkou trávnatou plochou s altánkom, vhodným na príjemné spoločné chvíle so susedmi spojené s grilovaním.

Byt je trojpodlažný, pozostáva z prízemia, prvého poschodia a podkrovia. Má rozlohu 93,12 m2 plus dve miestnosti so strešným oknom v podkroví s rozlohou 26 m2, ktoré majitelia momentálne využívajú ako úložný priestor.

Prízemie pozostáva zo vstupnej predsiene, kúpelne so sprchovým kútom a WC, samostatnej kuchyne a obývačky. V kuchyni je moderná kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi a jedálenským sedením. Obývačka je priestranná, vedie z nej drevené schodisko do podkrovia.

Na prvom podlaží je kúpelňa s vaňou a WC, manželská spálňa so strešným oknom, dve detské izby s francúzskym oknom a samostatný veľký šatník.

V podkroví sú dve miestnosti so strešným oknom, ktoré by sa dali využívať ako hosťovské izby alebo pracovne.

K bytu patrí jedno parkovacie miesto vo dvore, terasa pri byte s rozlohou 13 m2 a externý drevený uzamykateľný sklad na bicykle 5m2.

Na prízemí je podlahové kúrenie, na poschodí radiátory. Nízke mesačné náklady 150 eur/mes pre 4 člennú rodinu.

V blízkosti je dobrá občianska vybavenosť a možnosť športového vyžitia na hrádzi a v lesoparku v tesnej blízkosti domu, tiež dobré dopravné spojenie do mesta a diaľnicu.

Kontakt:
Juraj Herceg
0903 408 815


Kontaktné informácie