Byty » Byty okres Stará Ľubovňa » Byty Stará Ľubovňa » Stará Ľubovňa 3 izbový byt »

Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba

Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba

Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba Na predaj moderný 3-izbový byt, Stará Ľubovňa - novostavba

96 500,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Stará Ľubovňa - Stará Ľubovňa
(Stará Ľubovňa 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 81 m2

Dátum aktualizácie: 14.2.2020

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj moderný, mezonetový byt (80,9m2) s lódžiou v Starej Ľubovni. 

Budova:
Byt konštrukčne ako novostavba na ulici Popradská, je súčasťou jedinečného projektu ekologickej, zelenej budovy s polyfunkciou (na prízemí bytového domu sú administratívne kancelárie a štýlová kaviareň pre verejnosť). Byt s výhľadom na Starú Ľubovňu sa nachádza na 2. až 3. poschodí (s výťahom). Prvé podlažie je o rozlohe 44m2 (vrátane schodiska) a má komoru, druhé podlažie na rovnakom pôdoryse má plochu 36,9m2 a má loggiu (4,91 m2).

Byt-dispozícia:
Byt  je prakticky riešený do detailov, pričom po vstupe do bytu sa nachádza väčšia predsieň, a po ľavej ruke je vstup do komory so vstavanými policami (nahradzuje menšiu pivnicu), nasleduje vstup do  priestranného WC s umývadlom a práčkou. Po pravej ruke je veľká vstavaná skriňa do výšky stropu. Byt pokračuje chodbou z ktorej je možnosť výstupu po schodoch, respektíve pokračovať do otvorenej kuchyne s obývačkou. Po výstupe schodmi sa dostávame do chody z ktorej je možnosť vstúpiť naľavo do spálne končiac lódžiou, alebo opačným smerom do detskej izby, pred ktorou je vstup do praktickej kúpeľne s vaňou a WC. 

Špecifikácia vyhotovenia a vybavenia bytu v štandarde:
Kuchynská linka na mieru (vyhotovenie kuchyne vrátane materiálu v rozpočte do 1500€) bez spotrebičov.
Vybavenie kúpeľne so sanitou s obkladmi do výšky 1,8m.
Plávajúca podlaha v byte je v hodnote materiálu: v maloobchode: 20€/m2.
Dvere a zárubne sú v štandarde a v cene. Jedná sa o kompletné dvere so zárubňou, kovaním a zámkom.
Riadiaca jednotka pre vykurovanie LOXON (ovládateľná smartfónom) ku každej bytovej jednotke
Elektrické vypínače sú v štandarde (značkové, vyššia trieda).
Byt v štandarde je bez namontovaných svietidiel.

Byt sa predáva dokončený v štandarde. Aktuálne je možnosť rezervovať si dokončený mezonet alebo nechať si dokončiť susediaci byt podľa vlastných predstáv, resp. po vzore na fotografiách inzerátu. Dokončenie zabezpečuje výhradne majiteľ-predávajúci.

Dôležité fakty ku budove pre budúcich majiteľov bytov:
Budova je projektovaná ako Pro-Eco, čo znamená že je energeticko – ekologická vďaka technológiám: solárne kolektory pre výhrev vody (úžitková a pitná voda) a vykurovanie, má vlastnú ekologickú čističku odpadových vôd. Bytový dom má najmodernejšie zateplenie a fúkané izolácie.
Každý byt má podlahové kúrenie s ovládaním na diaľku.
Budova disponuje 2 nabíjačkami pre elektrické automobily, čím je vhodná pre budúcich vlastníkov ktorí plánujú kúpu elektro-automobilu.
V celej budove je Wifi a TV cez optický kábel.
Spodné podlažie budovy je vybavené kamerovým bezpečnostným systémom

Plány ďalšej výstavby ku budove:
výstavba detského ihriska resp. posedenie pri vonkajšom krbe pre dospelých (na pozemku za budovou).
montáž fotovoltaických panelov na streche budovy

Cena mezonetu: 96.500€. V rámci predaja bytu vám radi poradíme a pomôžeme sprostredkovať najvýhodnejšie financovanie na trhu.


Kontaktné informácie