Byty » Byty okres Bratislava V » Byty Petržalka » Petržalka garsónka »

Útulná garsónka v novostavbe - Slnečnice, veľká loggia

Útulná garsónka v novostavbe - Slnečnice, veľká loggia

Útulná garsónka v novostavbe - Slnečnice, veľká loggia Útulná garsónka v novostavbe - Slnečnice, veľká loggia Útulná garsónka v novostavbe - Slnečnice, veľká loggia Útulná garsónka v novostavbe - Slnečnice, veľká loggia Útulná garsónka v novostavbe - Slnečnice, veľká loggia Útulná garsónka v novostavbe - Slnečnice, veľká loggia Útulná garsónka v novostavbe - Slnečnice, veľká loggia Útulná garsónka v novostavbe - Slnečnice, veľká loggia Útulná garsónka v novostavbe - Slnečnice, veľká loggia

83 000,00 EUR

Kategória: Garsónka na predaj

Lokalita: Bratislava V - Petržalka
(Petržalka Garsónka)

Úžitková plocha: 30 m2

Dátum aktualizácie: 18.7.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj novú garsónku na ul. Zuzany Chalupovej - Slnečnice, zóna mesto. Byt je spolu o výmere 31 m2 (z toho podlahová plocha bytu je 25,5 m2 a loggia 4,5 m2) a nachádza sa na 2. poschodí v novostavbe tehlového bytového domu.
Byt sa predáva v štandarde - bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere a zárubne, podlahy laminátové parkety, dlažba, sanita, veľké plastové okno s izolačným dvojsklom, bez kuchynskej linky, je skolaudovaný a ihneď voľný k nasťahovaniu.
Mesačné náklady sú cca vo výške 80 EUR.
V prípade záujmu možnosť prikúpenia garážového státia.

Byt sa nachádza v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. V okolí potraviny, les, ihrisko, dobré napojenie na obcvhat, športové centrum Leon.

Cena bytu je 83.000,- EUR. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 097 068.

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.


Kontaktné informácie