Byty » Byty okres Trenčín » Byty Mníchova Lehota » Mníchova Lehota 3 izbový byt »

REZERVOVANE- 3 iz. bytová jednotka v dvojdome-Mníchova Lehota

REZERVOVANE- 3 iz. bytová jednotka v dvojdome-Mníchova Lehota

REZERVOVANE-  3 iz. bytová jednotka v dvojdome-Mníchova Lehota REZERVOVANE-  3 iz. bytová jednotka v dvojdome-Mníchova Lehota REZERVOVANE-  3 iz. bytová jednotka v dvojdome-Mníchova Lehota REZERVOVANE-  3 iz. bytová jednotka v dvojdome-Mníchova Lehota REZERVOVANE-  3 iz. bytová jednotka v dvojdome-Mníchova Lehota REZERVOVANE-  3 iz. bytová jednotka v dvojdome-Mníchova Lehota REZERVOVANE-  3 iz. bytová jednotka v dvojdome-Mníchova Lehota

109 000,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Trenčín - Mníchova Lehota
(Mníchova Lehota 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 88 m2

Dátum aktualizácie: 1.6.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj nadštandardné bývanie za super cenu v 3 izbovej bytovej jednotke v rodinnom dvoj-dome v obci Mníchova Lehota, ktorá je vzdialená od Trenčína cca 10 minút autom .
3 iz. byt sa nachádza v novostavbe typ: bungalov- dvojdom, úžitková plocha 88 m2, pozemok 150 m2. K dispozícii sú 2 parkovacie miesta. Dom je napojený na IS : obecná voda, plyn, elektrika. V byte je podlahové kúrenie . Kúrenie a ohrev vody je zabepečené plynovým kotlom.
V obci je štandardná občianska vybavenosť : ZŠ, MŠ, obchod..
Výhodou bývania je kľudné prostredie, ľahká dostupnosť do centra Trenčína ako aj k obchodnému centru Laugaricio, Tesco….
Predpokladaný termín dokončenia – koniec júna 2019
Bytová jednotka sa predáva v štádiu štandard, v cene je úprava pozemku, oplotenie, brána na dialkové ovládanie.
Odporúčam vidieť.
V cene je zahrnutý kompletný právny servis, katastrálne konanie, úhrada kolkov na kataster, prepis energií. Taktiež bezplatné poradenstvo v oblasti financovania, ktoré zabezpečuje najvýhodnejšie podmienky na finančnom trhu. Kontakt:
t. č. 0903 59 56 52, email: info@m-reality.sk.
Cena 109 000 €


Kontaktné informácie