Byty » Byty okres Bratislava IV » Byty Dúbravka » Dúbravka 1 izbový byt »

Predaj priestranného 1-izbového bytu v novostavbe na ulici Kristy Bendovej s loggiou

Predaj priestranného 1-izbového bytu v novostavbe na ulici Kristy Bendovej s loggiou

Predaj priestranného 1-izbového bytu v novostavbe na ulici Kristy Bendovej s loggiou Predaj priestranného 1-izbového bytu v novostavbe na ulici Kristy Bendovej s loggiou Predaj priestranného 1-izbového bytu v novostavbe na ulici Kristy Bendovej s loggiou Predaj priestranného 1-izbového bytu v novostavbe na ulici Kristy Bendovej s loggiou Predaj priestranného 1-izbového bytu v novostavbe na ulici Kristy Bendovej s loggiou Predaj priestranného 1-izbového bytu v novostavbe na ulici Kristy Bendovej s loggiou Predaj priestranného 1-izbového bytu v novostavbe na ulici Kristy Bendovej s loggiou Predaj priestranného 1-izbového bytu v novostavbe na ulici Kristy Bendovej s loggiou Predaj priestranného 1-izbového bytu v novostavbe na ulici Kristy Bendovej s loggiou Predaj priestranného 1-izbového bytu v novostavbe na ulici Kristy Bendovej s loggiou

109 900,00 EUR

Kategória: 1 izbový byt na predaj

Lokalita: Bratislava IV - Dúbravka
(Dúbravka 1 izbový byt)

Úžitková plocha: 43 m2

Dátum aktualizácie: 17.10.2019

Popis nehnuteľnosti

RK - ELBEREAL exkluzívne ponúka 1-izbový byt v 5. roč. novostavbe na ul. Kristy Bendovej - Dúbravka v OV, 43,11 m 2, na 4. posch.
Pekný priestranný dobre dispozične riešený byt s južnou orientáciou s loggiou cez celý byt. V byte sú drevené parkety, pl. okná, interiérové žalúzie, kuchynská linka na mieru do eL, kúpeľňa s vaňou a veľké WC, ktoré je separé od kúpeľne, priestranný šatník s hĺbkou 1,2 m2, video-vrátnik, bezpečnostné dvere.
Bytový dom je tehlový, výťah. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, 1 izby, kúpeľne, WC. Možnosť oddelenia menšej izby s oknom.
Parkovanie priamo pri dome.
Občianska vybavenosť - škôlka, škola, zdravotnícke strediská, nákupné centrá, detské ihriská, parky, zeleň, kúpalisko, reštaurácie, MHD zástavka pred domom...
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať t.č. 0917 562 583.


Kontaktné informácie