Byty » Byty okres Dunajská Streda » Byty Dunajská Streda » Dunajská Streda 3 izbový byt »

Krásny, slnečný, zrekonštruovaný 3 izbový byt, s veľkou pivnicou, v širšom centre Dunajskej Stredy,

Krásny, slnečný, zrekonštruovaný 3 izbový byt, s veľkou pivnicou, v širšom centre Dunajskej Stredy,

Krásny, slnečný, zrekonštruovaný 3 izbový byt, s veľkou pivnicou, v širšom centre Dunajskej Stredy, Krásny, slnečný, zrekonštruovaný 3 izbový byt, s veľkou pivnicou, v širšom centre Dunajskej Stredy, Krásny, slnečný, zrekonštruovaný 3 izbový byt, s veľkou pivnicou, v širšom centre Dunajskej Stredy, Krásny, slnečný, zrekonštruovaný 3 izbový byt, s veľkou pivnicou, v širšom centre Dunajskej Stredy, Krásny, slnečný, zrekonštruovaný 3 izbový byt, s veľkou pivnicou, v širšom centre Dunajskej Stredy, Krásny, slnečný, zrekonštruovaný 3 izbový byt, s veľkou pivnicou, v širšom centre Dunajskej Stredy, Krásny, slnečný, zrekonštruovaný 3 izbový byt, s veľkou pivnicou, v širšom centre Dunajskej Stredy, Krásny, slnečný, zrekonštruovaný 3 izbový byt, s veľkou pivnicou, v širšom centre Dunajskej Stredy, Krásny, slnečný, zrekonštruovaný 3 izbový byt, s veľkou pivnicou, v širšom centre Dunajskej Stredy, Krásny, slnečný, zrekonštruovaný 3 izbový byt, s veľkou pivnicou, v širšom centre Dunajskej Stredy, Krásny, slnečný, zrekonštruovaný 3 izbový byt, s veľkou pivnicou, v širšom centre Dunajskej Stredy, Krásny, slnečný, zrekonštruovaný 3 izbový byt, s veľkou pivnicou, v širšom centre Dunajskej Stredy, Krásny, slnečný, zrekonštruovaný 3 izbový byt, s veľkou pivnicou, v širšom centre Dunajskej Stredy, Krásny, slnečný, zrekonštruovaný 3 izbový byt, s veľkou pivnicou, v širšom centre Dunajskej Stredy, Krásny, slnečný, zrekonštruovaný 3 izbový byt, s veľkou pivnicou, v širšom centre Dunajskej Stredy, Krásny, slnečný, zrekonštruovaný 3 izbový byt, s veľkou pivnicou, v širšom centre Dunajskej Stredy,

62 000,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Dunajská Streda - Dunajská Streda
(Dunajská Streda 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 66 m2

Dátum aktualizácie: 15.5.2019

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte krásne, prakticky zrekonštruovaný byt? Chcete bývať v kľudnom prostredí, predsa blízko k samotnému centru? Chcete mať blízko školu, škôlku? Radi by ste mali priestrannú pivnicu?
Ak áno, tento pekný byt čaká na Vás!
Duna Reality – Ing. Peter Krascsenics ponúka na predaj zrekonštruovaný, 3 izbový byt na ideálnom 1. poschodí v 8 poschodovom, zateplenom bytovom dome v jednej z najlepších lokalít v Dunajskej Strede.
Na byte pred 5 rokmi boli vykonané rekonštrukčné práce – nové plastové okná, vchodové dvere, rozvody vody, kuchynská linka, zrekonštruovaná kúpeľňa, WC, laminátové podlahy, lodžia...Všetko bolo riešené kvalitne a aby bolo praktické. Špajza bola prerobená na šatník, s množstvom úložného priestoru. K uloženiu rôznych veci veľmi dobre poslúži aj samostatná pivnica o ploche cca 20m2.
Lodžiu možno zatvoriť roletami, kde bolo zriadené miesto na oddych, detské ihrisko...
Na byte sú veľmi nízke režijné náklady, cca 140,-EUR mesačne.
Ak kupujúci chce, možnosť ponechania nábytku!
Treba vidieť!
Podlahová plocha bytu: 66m2 + lodžia.
Cena: 62.000,-EUR. Dohoda možná!
Neváhajte, volajte!


Kontaktné informácie