Byty » Byty okres Trenčín » Byty Trenčín » Trenčín 3 izbový byt »

Rezidencia Vinohrady - 3 izb. byt s balkónom, Tramínová

Rezidencia Vinohrady - 3 izb. byt s balkónom, Tramínová

Rezidencia Vinohrady - 3 izb. byt s balkónom, Tramínová Rezidencia Vinohrady - 3 izb. byt s balkónom, Tramínová Rezidencia Vinohrady - 3 izb. byt s balkónom, Tramínová Rezidencia Vinohrady - 3 izb. byt s balkónom, Tramínová Rezidencia Vinohrady - 3 izb. byt s balkónom, Tramínová Rezidencia Vinohrady - 3 izb. byt s balkónom, Tramínová Rezidencia Vinohrady - 3 izb. byt s balkónom, Tramínová Rezidencia Vinohrady - 3 izb. byt s balkónom, Tramínová Rezidencia Vinohrady - 3 izb. byt s balkónom, Tramínová Rezidencia Vinohrady - 3 izb. byt s balkónom, Tramínová Rezidencia Vinohrady - 3 izb. byt s balkónom, Tramínová

109 538,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Trenčín - Trenčín
(Trenčín 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 88 m2

Dátum aktualizácie: 14.6.2019

Popis nehnuteľnosti

Na predaj novostavba 3 izbového bytu s balkónom a garážovým státím v Trenčíne v novostavbe bytového komplexu Rezidencia Vinohrady. Projekt Rezidencia Vinohrady je situovaný v Trenčianskej mestskej časti Zlatovce, ktorá sa vďaka svojim prednostiam stala najvyhľadávanejšou lokalitou na moderné a ekologické rezidenčné bývanie.

Byt je situovaný na 1. poschodí novostavby bytového domu dokončeného v r. 2019. Bytový dom disponuje výťahom.

Výmera bytu 84,26 m2 + 3,8 m2 balkón poskytuje obyvateľom bytu dostatok komfortu.

Dispozičné riešenie:

- veľká vstupná chodba,
- veľký otvorený priestor obývacej izby a kuchyne so vstupom na balkón,
- dve priestranné spálne,
- kúpeľňa s vaňou,
- samostatné WC,
- k bytu je nutné dokúpiť parkovacie státie v za cenu 12 900,- eur

Byt sa predáva ako holobyt (obsahuje vnútorné omietky, bielu maľbu, okná + balkónové dvere s izolačným trojsklom, bezpečnostné vstupné dvere, vodoinštalácia, elektroinštalácia, kanalizácia, radiátorové kúrenie s termohlavicami v celom byte, na balkónoch mrazuvzdorná gresová dlažba, príprava pre optický internet, domový vrátnik). V prípade záujmu možnosť dokončenia bytu na kľúč za doplatok 7 583, - eur. Byt na kľúč oproti holobytu obsahuje:

- Vnútorné dvere, (dvere s obložkovou zárubňou s povrchovou úpravou fólia, výber z viacerých dekorov)
- Obklady vnútorné (keramické obklady v kúpeľni a WC, výber z viacerých farieb)
- Dlažby (keramické dlažby v kúpeľni a WC, výber z viacerých farieb)
- Podlahové krytiny (laminátová plávajúca podlaha hrúbky 8 mm, výber z viacerých dekorov)
- Zariaďovacie predmety (vaňa, umývadlo, závesné WC, malé umývadlo vo WC), vývod na práčku v kúpeľni, vodovodné batérie v kúpeľni a WC)

Bytový dom je zateplený nadštandardnou izoláciu o hrúbke 150 mm, obvodové ako aj vnútorné priečky sú zhotovené z pálenej tehly, ktorá má nesporné výhody oproti železobetónovým stavbám, ktoré sú momentálne v kurze. Bytový dom disponuje vlastnou kotolňou.

Lokalita, v ktorej sa byt nachádza je veľmi obľúbená mladými rodinami, aktuálne sa v okolí už nachádza bohatá občianska vybavenosť, zdravotné stredisko, reštaurácia s bowlingom, detským kútikom, školy, škôlky. V lokalite vznikne ihrisko pre menšie a väčšie deti. Plánuje sa rozšírenie zóny s občianskym vybavením, polyfunkčnými budovami a malým námestím, výstavba supermarketu a komunitného centra s bazénom. V pláne je aj rekonštrukcia hlavnej cesty, vďaka ktorej pribudne vyznačená cyklotrasa, ktorá spojí túto zónu s centrom mesta a nové linky MHD.

Odporúčam vidieť!

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa! V cene je zahrnuté hypotekárne poradenstvo, provízia realitnej kancelárie, vyhotovenie kúpnych zmlúv a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Peter Benech - 0911 578 672
REALBIZNIS realitná kancelária
info@realbiznis.sk
www.realbiznis.sk


Kontaktné informácie