Byty » Byty okres Bratislava V » Byty Petržalka » Petržalka 2 izbový byt »

HERRYS - Na prenájom 2 izbový kompletne zariadený byt v novostavbe TatraCity na 5. poschodí s veľkým

HERRYS - Na prenájom 2 izbový kompletne zariadený byt v novostavbe TatraCity na 5. poschodí s veľkým

HERRYS - Na prenájom 2 izbový kompletne zariadený byt v novostavbe TatraCity na 5. poschodí s veľkým HERRYS - Na prenájom 2 izbový kompletne zariadený byt v novostavbe TatraCity na 5. poschodí s veľkým HERRYS - Na prenájom 2 izbový kompletne zariadený byt v novostavbe TatraCity na 5. poschodí s veľkým HERRYS - Na prenájom 2 izbový kompletne zariadený byt v novostavbe TatraCity na 5. poschodí s veľkým HERRYS - Na prenájom 2 izbový kompletne zariadený byt v novostavbe TatraCity na 5. poschodí s veľkým HERRYS - Na prenájom 2 izbový kompletne zariadený byt v novostavbe TatraCity na 5. poschodí s veľkým HERRYS - Na prenájom 2 izbový kompletne zariadený byt v novostavbe TatraCity na 5. poschodí s veľkým HERRYS - Na prenájom 2 izbový kompletne zariadený byt v novostavbe TatraCity na 5. poschodí s veľkým HERRYS - Na prenájom 2 izbový kompletne zariadený byt v novostavbe TatraCity na 5. poschodí s veľkým HERRYS - Na prenájom 2 izbový kompletne zariadený byt v novostavbe TatraCity na 5. poschodí s veľkým HERRYS - Na prenájom 2 izbový kompletne zariadený byt v novostavbe TatraCity na 5. poschodí s veľkým HERRYS - Na prenájom 2 izbový kompletne zariadený byt v novostavbe TatraCity na 5. poschodí s veľkým HERRYS - Na prenájom 2 izbový kompletne zariadený byt v novostavbe TatraCity na 5. poschodí s veľkým HERRYS - Na prenájom 2 izbový kompletne zariadený byt v novostavbe TatraCity na 5. poschodí s veľkým HERRYS - Na prenájom 2 izbový kompletne zariadený byt v novostavbe TatraCity na 5. poschodí s veľkým HERRYS - Na prenájom 2 izbový kompletne zariadený byt v novostavbe TatraCity na 5. poschodí s veľkým

750,00 EUR/mesiac

Kategória: 2 izbový byt na prenájom

Lokalita: Bratislava V - Petržalka
(Petržalka 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 63 m2

Dátum aktualizácie: 18.7.2019

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe TatraCity na Černyševského ulici v Petržalke. Byt sa nachádza na 5. poschodí s výťahom a prenajíma sa kompletne zariadený. Byt je voľný od 1.6.2019

BYT
2-izbový byt
úžitková plocha 74,04 m2 (interiér 62,72 m2, exteriér 11,32 m2)
orientácia J  

VÝHODY   
Kompletné vybavenie interiéru aj s kuchyňou (sklokeramická varná doska, teplovzdušná rúra, mikrovlnná rúra, chladnička, umývačka riadu, digestor, práčka, TV)
použitie kvalitných materiálov v celom byte (sanita, spotrebiče, podlahy, bezpečnostné dvere).
Centrálna lokalita v Petržalke - bezprostredná blízkosť MHD a bratislavského obchvatu.
-Veľký balkón a svetlý interiér 

DISPOZÍCIA
Byt pozostáva zo vstupnej chodby, spálne so vstupom na balkón, veľkej obývacej izby so vstavaným šatníkom a vstupom na balkón, kuchyne, kúpeľne s vaňou a toaletou.   

BYTOVÝ DOM
Spolu 14 poschodí, novostavba TatraCity v Petržalke s množstvom prevádzok, bánk a obchodov na prízemí projektu. V objekte je prítomné zelené átrium a detské ihrisko.
     
CENA
750 EUR mesačne vrátane energií (bez internetu a káblovej TV)

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.


Kontaktné informácie