Byty » Byty okres Bratislava I » Byty Staré Mesto » Staré Mesto 4 izbový byt »

Novostavba 4 izbový byt s klimatizáciou a garážovým státím, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mest

Novostavba 4 izbový byt s klimatizáciou a garážovým státím, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mest

Novostavba 4 izbový byt s klimatizáciou a garážovým státím, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mest Novostavba 4 izbový byt s klimatizáciou a garážovým státím, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mest Novostavba 4 izbový byt s klimatizáciou a garážovým státím, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mest Novostavba 4 izbový byt s klimatizáciou a garážovým státím, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mest Novostavba 4 izbový byt s klimatizáciou a garážovým státím, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mest Novostavba 4 izbový byt s klimatizáciou a garážovým státím, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mest Novostavba 4 izbový byt s klimatizáciou a garážovým státím, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mest Novostavba 4 izbový byt s klimatizáciou a garážovým státím, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mest Novostavba 4 izbový byt s klimatizáciou a garážovým státím, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mest Novostavba 4 izbový byt s klimatizáciou a garážovým státím, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mest Novostavba 4 izbový byt s klimatizáciou a garážovým státím, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mest Novostavba 4 izbový byt s klimatizáciou a garážovým státím, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mest Novostavba 4 izbový byt s klimatizáciou a garážovým státím, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mest Novostavba 4 izbový byt s klimatizáciou a garážovým státím, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mest Novostavba 4 izbový byt s klimatizáciou a garážovým státím, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mest Novostavba 4 izbový byt s klimatizáciou a garážovým státím, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mest Novostavba 4 izbový byt s klimatizáciou a garážovým státím, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mest Novostavba 4 izbový byt s klimatizáciou a garážovým státím, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mest Novostavba 4 izbový byt s klimatizáciou a garážovým státím, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mest

1 500,00 EUR/mesiac

Kategória: 4 izbový byt na prenájom

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto
(Staré Mesto 4 izbový byt)

Úžitková plocha: 143 m2

Dátum aktualizácie: 15.2.2020

Popis nehnuteľnosti

POPIS BYTU:
Ponúkame na prenájom exkluzívny 4 izbový byt v novostavbe, Bratislava I. Staré Mesto, Dunajská ulica. Nachádza sa na 3/6 poschodí bytového domu s výťahom. Výmera je 143 m2, patrí k nemu 2x balkón a jedno garážové miesto.
STAV BYTU:
Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Byt je moderne riešený, vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - varná doska, chladnička, práčka, sušička, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, klimatizácia.
DISPOZÍCIA BYTU:
Vstupná, obývacia izba spojená s kuchyňou, 3 samostatné spálne, jedna so šatníkom, kúpeľňa s WC, bidetom, vaňou, sprchovacím kútom a dvoma umývadlami, 2x balkón, jedno garážové miesto.
Bytový dom je v priamom centre mesta s kompletnými službami a recepciou.
Voľný je ihneď.
Cena nájmu je 1500,-€ + 300,-€ energie a garážové miesto.
PLATBA:
Depozit - 1800,-€, nájom - 1800,-€, provízia RK - 750,-€
LOKALITA:
Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.


Kontaktné informácie