Byty » Byty okres Trenčín » Byty Trenčín » Trenčín 3 izbový byt »

Ponúkame na predaj 2+1-izbový byt prerobený na 3 izbový byt s balkónom v Trenčíne, Juh, ulica Západn

Ponúkame na predaj 2+1-izbový byt prerobený na 3 izbový byt s balkónom v Trenčíne, Juh, ulica Západn

Ponúkame na predaj 2+1-izbový byt prerobený na 3 izbový byt s balkónom v Trenčíne, Juh, ulica Západn Ponúkame na predaj 2+1-izbový byt prerobený na 3 izbový byt s balkónom v Trenčíne, Juh, ulica Západn Ponúkame na predaj 2+1-izbový byt prerobený na 3 izbový byt s balkónom v Trenčíne, Juh, ulica Západn Ponúkame na predaj 2+1-izbový byt prerobený na 3 izbový byt s balkónom v Trenčíne, Juh, ulica Západn

87 000,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Trenčín - Trenčín
(Trenčín 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 57 m2

Dátum aktualizácie: 14.6.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 2+1-izbový byt prerobený na 3 izbový byt s balkónom v Trenčíne, Juh, ulica Západná. Byt s úžitkovou plochou 57 m2 je situovaný v zateplenom a zrekonštruovanom panelovom bytovom dome na 6. poschodí z 11 s dvomi výťahmi. K bytu patria dva balkóny a pivnica v suteréne. Náklady na bývanie prestavujú cca. 130€/mesiac.

Byt bude po úplnej rekonštrukcii - bezpečnostné dvere, zmena dispozície, podlahy, dlažby, všetky rozvody, sadrokartónové stropy s bodovým svietením, nová kúpeľňa vrátane sanity, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, odkladacie priestory, WC samostatne.

Dekór bude v podobe, ako vidieť s priložených ilustračných fotografií.

Dokončenie bytu je plánované na koniec Júna 2019.  Byt je možné obhliadnuť a rezervovať ihneď.

Podrobné informácie Vám rad poskytne maklér Mgr. Jozef Staník 0917 245 647. Neváhajte a zavolajte.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

 


Kontaktné informácie