Byty » Byty okres Trenčín » Byty Trenčín » Trenčín 2 izbový byt »

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Trenčíne, Juh, Liptovská ulica.

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Trenčíne, Juh, Liptovská ulica.

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Trenčíne, Juh, Liptovská ulica. Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Trenčíne, Juh, Liptovská ulica. Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Trenčíne, Juh, Liptovská ulica. Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Trenčíne, Juh, Liptovská ulica. Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Trenčíne, Juh, Liptovská ulica. Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Trenčíne, Juh, Liptovská ulica. Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Trenčíne, Juh, Liptovská ulica. Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Trenčíne, Juh, Liptovská ulica. Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Trenčíne, Juh, Liptovská ulica. Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Trenčíne, Juh, Liptovská ulica. Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Trenčíne, Juh, Liptovská ulica. Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Trenčíne, Juh, Liptovská ulica. Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Trenčíne, Juh, Liptovská ulica. Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Trenčíne, Juh, Liptovská ulica. Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Trenčíne, Juh, Liptovská ulica. Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Trenčíne, Juh, Liptovská ulica. Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Trenčíne, Juh, Liptovská ulica.

450,00 EUR/mesiac

Kategória: 2 izbový byt na prenájom

Lokalita: Trenčín - Trenčín
(Trenčín 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 49 m2

Dátum aktualizácie: 14.6.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Trenčíne, Juh, Liptovská ulica. Byt s úžitkovou plochou 49 m2 je situovaný v zateplenom panelovom bytovom dome na prízemí. K bytu patrí rozmerný, zrekonštruovaný balkón 6 m2 a pivnica v suteréne. Osadené sú bezpečnostné dvere.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - plastové okná, podlahy- keramická na chodbe, v kúpeľni, vo WC, v šatníku a v obývačke a spálni plávajúca podlaha.

V kuchyni je osadená, takmer nepoužívaná, moderná linka s novými a nepoužívanými spotrebičmi. Kúpeľňa je vybavená klasickou vaňou, umývadlo s veľkým zrkadlom, skrinka na mieru a práčka. WC je oddelene.


Byt sa prenajíma so všetkým vybavením, ktoré vidno na priložených fotografiách, na chodbe je vstavaná skriňa, špajza a murovaný šatník. V spálni je veľká manželská posteľ a komoda.

V obývačke je nový kožený rohový gauč, skrinka pod TV, jedálenský stolík z masívu a dve stoličky.

V cene nájmu je aj TV pripojenie a internetové pripojenie.

Byt je situovaný v tichej časti s blízkou dostupnosťou ku kompletnej občianskej vybavenosti. (potraviny, škola, škôlka, OC Južanka, autobusová zastávka).Cena mesačného nájmu vrátane energií je 450€. Pri podpise zmluvy sa skladá jedno mesačné nájomné dopredu plus depozit vo výške mesačného nájomného. 

Podrobné informácie Vám rad poskytne maklér Mgr. Jozef Staník 0917 245 647. Neváhajte a zavolajte.


Kontaktné informácie