Byty » Byty okres Trenčín » Byty Trenčín » Trenčín 3 izbový byt »

**NÁŠ TIP NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT NA SIHOTI NOVOZREKONŠTRUOVANÝ**

**NÁŠ TIP NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT NA SIHOTI NOVOZREKONŠTRUOVANÝ**

**NÁŠ TIP NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT NA SIHOTI NOVOZREKONŠTRUOVANÝ** **NÁŠ TIP NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT NA SIHOTI NOVOZREKONŠTRUOVANÝ** **NÁŠ TIP NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT NA SIHOTI NOVOZREKONŠTRUOVANÝ** **NÁŠ TIP NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT NA SIHOTI NOVOZREKONŠTRUOVANÝ** **NÁŠ TIP NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT NA SIHOTI NOVOZREKONŠTRUOVANÝ** **NÁŠ TIP NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT NA SIHOTI NOVOZREKONŠTRUOVANÝ** **NÁŠ TIP NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT NA SIHOTI NOVOZREKONŠTRUOVANÝ** **NÁŠ TIP NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT NA SIHOTI NOVOZREKONŠTRUOVANÝ** **NÁŠ TIP NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT NA SIHOTI NOVOZREKONŠTRUOVANÝ** **NÁŠ TIP NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT NA SIHOTI NOVOZREKONŠTRUOVANÝ** **NÁŠ TIP NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT NA SIHOTI NOVOZREKONŠTRUOVANÝ** **NÁŠ TIP NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT NA SIHOTI NOVOZREKONŠTRUOVANÝ** **NÁŠ TIP NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT NA SIHOTI NOVOZREKONŠTRUOVANÝ** **NÁŠ TIP NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT NA SIHOTI NOVOZREKONŠTRUOVANÝ** **NÁŠ TIP NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT NA SIHOTI NOVOZREKONŠTRUOVANÝ** **NÁŠ TIP NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT NA SIHOTI NOVOZREKONŠTRUOVANÝ** **NÁŠ TIP NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT NA SIHOTI NOVOZREKONŠTRUOVANÝ** **NÁŠ TIP NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT NA SIHOTI NOVOZREKONŠTRUOVANÝ** **NÁŠ TIP NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT NA SIHOTI NOVOZREKONŠTRUOVANÝ** **NÁŠ TIP NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT NA SIHOTI NOVOZREKONŠTRUOVANÝ**

89 000,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Trenčín - Trenčín
(Trenčín 3 izbový byt)

Zastavaná plocha: 54 m2

Úžitková plocha: 54 m2

Dátum aktualizácie: 12.5.2019

Popis nehnuteľnosti

**L&P Reality**

Naša kancelária Vám ponúka na predaj krásny a novo zrekonštruovaný 3 izbový byt v meste Trenčín. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite SIHOŤ. Nachádza sa na 3/3 poschodí panelového domu ktorý si taktiež prešiel rekonštrukciou zateplenie a nová fasáda domu. 
V byte bola dokončená rekonštrukcia v roku 2019/Január

*na mieru vyrobená kuchynská linka 
*nové podlahy s kvalitných materiálov
*nové kúrenie+ radiátory s termostatickými hlavicami a meračmi tepla
*nová elektrina v celom byte
*nové interiérové dvere
*bezpečnostné dvere 
*plastové okná 
*murované jadro s moderným prevedením, samostatné WC

Byt je čistý nepoužitý. Mesačné náklady tvoria zálohové platby vo výške 100€+ energie a réžia bytu. 
Ak sa Vám tento byt zapáčil a ak hľadáte niečo čo je nové a ihneď voľné k nasťahovaniu toto je stvorené pre Vás neváhajte si dohodnúť obhliadku. 

Kompletnú ponuku makléra nájdete ---> https://lpreality.sk/nehnutelnosti/ponuka-maklera/86
 
Sme realitná kancelária, ktorá ponúka kompletný právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných podkladov na kúpu, predaj, prenájom nehnuteľností. Pre našich klientov vieme zabezpečiť tie najlepšie podmienky financovania danej nehnuteľnosti (spolupracujeme zo všetkými bankami). Zabezpečenie znaleckého posudku. Neváhajte nás kontaktovať. Plníme Vaše sny!
 


Kontaktné informácie